blaze

Agentura Alfedus music zve na exkluzivní české akustické turné v rámci Acoustic Word tour 2013 Blaze Bayley a Thomas Zwijsen. Legendární bývalý zpěvák kapely Iron Maiden Blaze Bayley se opět vrací do České republiky, kde vystoupí v doprovodu holandského kytaristy Thomase Zwijsena v Praze, Plzni, Lanškrouně, Valašském Meziříčí, Litvínově a Pelhřimově. Nebude chybět ani speciální host, spřízněná českobudějovická kapela SEVEN, jež s Blazem pravidelně vystupuje.

Blaze Bayley publiku představí svou novinku – EP Russian Holiday. Samozřejmě zazní i mix hitovek starší tvorby. Na svou štaci přizval vynikajícího kytaristu Thomase Zwijsena, s kterým úzce spolupracuje. Thomas se jako kytarista podílel i na posledním albu Blaze „The King Of Metal“. Doprovázel ho také na turné před tisíci fanoušky po celé Evropě. Thomas zkompiloval a vydal album NYLON MAIDEN, které obsahuje 11 top skladeb od Iron Maiden v neobvyklých aranžích akustické kytary.
Jako speciální host vystoupí skupina Seven z Českých Budějovic, která přinese upravený unplugged koncert svých písní.  SEVEN s Blayzem vystupují pravidelně. V loňském roce spolu sdíleli jedno podium v rámci projektu Legendary voices of Iron Maiden nebo na Masters of Rock. Jako první česká kapela v roce 2011 podepsala smlouvu s největším světovým nezávislým vydavatelstvím Nuclear Blast, u kterého vydala své poslední album Freedom Call.
Koncerty akustického světového tour odstartovali již v lednu v Jižní Americe (Brazílie), v průběhu února se přesouvají do Evropy, kde kromě České republiky navštíví také Velkou Británii, Holandsko, Německo, Francii, Švýcarsko, Itálii, Rakousko, Polsko, Slovensko, Bulharsko, Finsko, Dánsko a Dubaj.

ACOUSTIC WORLD TOUR 2013 v ČR:

24. 3.    Valašské Meziříčí – M-Klub – Bayley, Zwijensen + Iron  Maiden revival
26. 3.    Praha – Rock Café – Bayley, Zwijensen + SEVEN
27. 3.    Lanškroun – Kulturní centrum – Bayley, Zwijensen + SEVEN
10. 4.    Litvínov – ATTIC Rock Club – Bayley, Zwijensen + SEVEN
11. 4.    Plzeň – House of Blues – Bayley, Zwijensen + SEVEN
12. 4.    Pelhřimov – Stará Tiskárna – Bayley, Zwijensen + SEVEN

Vstupenky můžete zakoupit na http://eshop.alfedusmusic.cz/vstupenky-world-acoustic-tour/.