Gotika a metalová symfonie jako zásadní výrazové prostředky – to jsou LEAVES‘ EYES. Tato známá Německo/Norská kapela letos vydala nové album „Meredead“ a v rámci svého Evropského  tour se zastaví také na jediném koncertě v ČR – ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café – 14. 10.!

 

Hlavními vypravěči dávných příběhů z nové knihy norské mytologie „Meredead“ jsou hvězdná Liv Kristine a neméně hvězdný Alexander Krull, známý také ze své další kapely, ATROCITY. Tato deska v sobě obsahuje to nejlepší z celé dosavadní historie kapely, epické pocity desky „Njord“, přímost desky „Vinland Saga“ i dotek folku z desky „Lovelorn“. „Meredead“ je skutečným diamantem, broušeným léty zkušeností všech členů kapely. Ponořte se do mystických hlubin starých věků s korunou majestátnosti, kterou celému dílu nasazuje svým nezaměnitelně andělským hlasem Liv Kristine. V jejím hlase lze zaslechnout čistou lásku k rodné zemi a jejím hrdinům. Nechte se zanést do dob dávno zapomenutých příběhů, balad a ohromujících opusů. Čeká vás až skoro pohádková výprava. Tito mistři nálad vám naservírují skutečnou lahůdku v podobě atmosférické hudby s epickým nádechem.

 

Těmto očím zkrátka nelze odolat! LEAVES‘ EYES – 14. října ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!

 

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com, stránky www.mastersofrock.cz – na dobírku, na baru v Masters Of Rock Café na Čepkově, ve všech obvyklých moravských předprodejích a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.