Jestli má některá kapela kromě smluv s vydavatelstvími a nejrůznějšími booking agenturami, také podepsanou smlouvu s ďáblem, pak je to určitě kapela GORGOROTH, která se řadí k až skoro nechvalně proslulým norským black metalovým legendám jako jsou Darkthrone, Mayhem, Immortal, Burzum či Emperor. Kapela, založená v roce 1992 kytaristou Infernusem, chystá na letošní podzim asi jedno ze svých nejrozsáhlejších tour, které kdy absolvovali, nazvané trefně „The Sign of Hell Tour 2011“ na podporu re-edice svého alba „Under the Sign of Hell“ z roku 1997, která vyjde na konci srpna.

 

Společníky na turné jim budou dělat legendární death metalisté z Polska VADER a švédská black metalová VALKYRJA. A pozor! Toto po všech stránkách temné turné bude mít jednu zastávku také v ČR – PRAHA, Rock Café – v neděli 27.11.!

 

V kapele GORGOROTH se od jejího vzniku vystřídalo již okolo 25 různých muzikantů, zůstává stále jen zakladatel Infernus. Poslední nové album kapely „Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt“ bylo vydáno v roce 2009, nyní kapela nachystala výše zmíněnou re-edici alba „Under The Sign Of Hell“ a vyráží na Evropské turné čítající na 37 koncertů ve 21 zemích Evropy! ČR, díky Bohu (?) nevyjímaje.

 

Tak trochu jiná nedělní mše s kapelami GORGOROTH, VADER, VALKYRJA a dalšími – 27. 11. PRAHA, Rock Café!

 

Předprodej vstupenek byl zahájen!

 

Vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou do konce října 2011, k dostání ve všech obvyklých předprodejích, předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal a na webu www.mastersofrock.cz a tel. čísle 577 432 580, 224 235 267 a na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com  na dobírku.