MGSE2015 - poster

Pomineme-li poslední dvě koncertní vyhlášení cen Břitva, jsou tomu již čtyři roky, co proběhla poslední brněnská akce pod taktovkou MetalGate. Abychom toto napravili, tak se letos na podzim MetalGate do Brna vrátí a to prostřednictvím své tradiční klubové akce MetalGate Season Enclosure, která proběhne v pátek 6. 11. 2015 v brněnské Melodce!

A rozhodně se je na co těšit, jelikož jsme si pro vás připravili pestrý line-up. V jeho čele stane německá epic melodic death metalová formace NOTHGARD, která s sebou přiveze své aktuální album „Age of Pandora“. Shodou okolností to jsou rovněž čtyři roky, co jsme se s NOTHGARD naposledy potkali, čili pokud patříte mezi pamětníky našich koncertů, můžete směle porovnat, jak a kam se v mezičase tato smečka vyvinula.

K tomu přidáváme hned trojlístek našich stájových kapel.

Těšit se tak můžete na folkcorový klan CRUADALACH, jehož tradičně nezapomenutelná energická show se bude věnovat poslední desce „Rebel Against Me“, dále pak na symphonic metalové veterány RETURN TO INNOCENCE, kteří se momentálně pouští do příprav nástupce svého počinu „The Ring of Moon“, no a v neposlední řadě na melodic blackened death metal severského střihu v podání smečky SECRET OF DARKNESS prezentující své aktuální album „Neotericus Universum“.
Netřeba dodávat, že všichni fanoušci hutných riffů, melodických vyhrávek i epických kompozic si přijdou na své.

Proto neváhejte a přijďte si spolu s námi zpříjemnit závěr podzimu a hlavně se pořádně vyblbnout!

Začínáme v 19:30. Klub bude otevřen od 18:30. https://www.rockandmetal.cz/2015/09/27/metalgate-season-enclosure-2015-brno-edition/ https://www.rockandmetal.cz/2015/09/27/metalgate-season-enclosure-2015-brno-edition/ https://www.rockandmetal.cz/2015/09/27/metalgate-season-enclosure-2015-brno-edition/Vstupné činí 200 Kč na místě, 150 Kč pak v předprodeji, který bude od 11. 9. 2015 probíhat na MetalGate e-shop a taktéž v brněnské prodejně Indies Records.
Těšíme se na vás!
www.metalgate.cz