biohazard

Po čtyřech letech hlásí návrat do Josefova jedna z nejvlivnějších kapel HC/metalové historie – BIOHAZARD! Brooklynská čtveřice vloni vydala dlouze očekávané album “Reborn in Defiance”, které se stalo první nahrávkou od jejího reunionu z roku 2008. BIOHAZARD se na BA festivalu představí v sestavě Billy Graziadei, Bobby Hambel, Danny Schuler a Scott Roberts.

S velkými jmény dnes ještě není konec. Tato kapela byla u zrodu revolučního pojetí metalu. Tato kapela pomohla pozvednout daný žánr do dříve netušených sfér a po více než 30-ti letech na scéně vzbuzuje stále úžas. To vše a mnohem více v sobě skrývá jméno legendární kanadské formace VOIVOD, která navíc na BA festivalu představí své zbrusu nové album “Target Earth”.

Jako třetí dnes oznamujeme jméno americké deathmetalové formace JUNGLE ROT.

Poslední zpráva se týká předprodeje vstupenek. Rádi bychom upozornili, že koncem dubna končí předprodej za stávající ceny. Od května vstupenky podraží o 100,- Kč za kus, což v praxi znamená, že na Shindy.cz budou za 1700,- Kč a v elektronických předprodejích (Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, Eventim) je seženete v ceně 1850,- Kč/kus. Nejlevnější variantou tak bude nákup v síti kamenných prodejen (seznam naleznete v sekci “Vstupenky”), kde bude cena 1650,- Kč.