venefica_Wdesign_2013
Stále známější rocková skupina Venefica se nechala inspirovat zahraniční produkcí a ke zviditelnění nových triček s grafikou od designéra Lukáše Knota využívá vyzývavých záběrů krásné modelky.

Nápad, jak rozšířit povědomí o nové kolekci triček, vzešel od kytaristy a skladatele skupiny Jeffa Newmana, který říká: „Když jsem poprvé viděl návrh na novou kolekci triček, byl jsem nadšený. Oslovil jsem režiséra našeho druhého klipu, jestli by měl nějaký nápad, jak ukázat trika lidem. Za dva dny už mi představil první návrhy a dal se do práce.“

„Už když mi Jeff volal, přesně jsem věděl, jak by měl výsledek vypadat. Sleduji zahraniční produkci a takovýmhle způsobem se venku nové kolekce ukazují. Nejtěžší bylo sehnat odpovídající modelku a také další spolupracovníky, jelikož potřebuji kolem sebe lidi, kteří vidí tak nějak víc dopředu a chápou mé myšlenky,“ komentuje vznik videoklipu režisér Peter Frey.

S nápadem angažovat českou modelku Blanku Patricii Skálovou přišla stylistka Karin Dimitrovová, kterou si režisér Peter Frey ke spolupráci vybral.

Blanka Patricie Skálová se závodně věnuje latinsko-americkým tancům a tančí v Dance Academy Prague. Je finalistkou soutěží krásy jako Look Bella 2012, Miss Face 2012, Miss FANTOM 2012 a dalších.

Kolekci triček pro rok 2013 navrhoval designér Lukáš Knot, zakladatel módní značky MOOF CLOTHING, který spolupracuje s umělci, jako jsou Paulie Garand, DJ Wich, Ektor, Rytmus nebo Dara Rolins.

Skupinu Venefica můžete v nejbližší době vidět a slyšet na těchto koncertech:

20. dubna 2013 – Kutná Hora, Česká 1
27. dubna 2013 – Litovel, festival Rock3
30. dubna 2013 – Praha, Rock Café
03. května 2013 – Prostějov, Apollo 13
04. května 2013 – Třinec, Barrocko Music Club
22. května 2013 – Plzeň, Buena Vista
25. května 2013 – Šternberk, Koupák Fest vol. 3
25. května 2013 – Teplice nad Metují, Teplická rocková noc

oficiální stránky kapely:
www.venefica.cz
www.facebook.com/venefica.official

PR & média kontakt:
venefica@athrema.com
www.athrema.com