Tradičně po 2 měsících je Pařát zpátky, takže prožijete pekelné Vánoce!

49. číslu vévodí deathmetaloví veteráni ASPHYX. Povídali jsme si s Bobem, Martinem i Ericem a vznikla z toho story na čtyři strany s recenzemi všech alb.

Konec roku ještě připomene nějaká ta výročí – kupř. u ABORYM, DESTRUCTION nebo BETHLEHEM. Taktéž se blíží desáté výročí od konce existence časopisu BIG BENG!. Tuhle událost jsme nemohli jen tak přejít. Z české scény se dostane také na TROLLECH, obživlé !T.O.O.H.!, návrat zpět prožijete s DISSOLVING OF PRODIGY, kteří se obrátí do časů „Time Ruins Also Beauty“. U příležitosti lednové vinylové edice budete seznámeni se vším, co v roce 1997 předcházelo vzniku tohoto alba.

Druhým dílem pokračuje historie kapely ASMODEUS, třetím dílem historie Brutal Assaultu, nahlédnout budete moci do zákulisí mocných NUCLEAR BLAST, do bubenického řemesla Hellhammera z MAYHEM, připomenout si velmi zajímavou kariéru PYOGENESIS, očíhnout, jak se daří metalu v Emirátech atd.

Součástí nového čísla je debutové album západočeských I WARNED YOU. Ochutnávku z jejich tvorby poslechněte na www.bandzone.cz/iwarnedyou

Vyslyšeli jsme vaše četná přání o megaplakát KRABATHORU! Aby toho old skulu nebylo málo, z druhé strany si na vás počíhá Neuropatolog, za rohem Quorthon a Masha z ARKONY!

Komplet obsah od A-Z najdete na www.paratmagazine.com v sekci „Aktuální číslo“.

Snad se nám nové číslo podařilo nabouchat dle vaší chuti a zpříjemní vám třeba blížící se svátky. Za 99 Kč včetně poštovného už toho fakt víc nabídnout nemůžem.