Drazí příznivci, je opět nejvyšší čas upustit páru z natlakovaného hrnce jménem Brutal Assault 2013.

Dnešní den potvrzujeme historicky první účast kapely, která společně se skupinami Metallica, Slayer a Megadeth neodmyslitelně patří do velké thrashové čtyřky. Kapely, která před dvěma lety svým návratem na koncertní pódia splnila sny mnohých. Kapely, která vloni, již opět pod vedením frontmana Joey Belladonny, vydala tolik očekávané album „Worship Music“. Brutal Assault 2013 vítá ve svých řadách ANTHRAX!

Také druhá potvrzená formace patří mezi největší kalibry, i když v poněkud jiném hudebním ranku. Kalifornští AS I LAY DYING patří dlouhodobě k nejpopulárnějším metalcoreovým uskupením na světové scéně a letos svůj status potvrdili mj. i na vydařené nové desce „Awakened“. V josefovské pevnosti se představí již podruhé, svou nezapomenutelnou premiéru si odbyli v roce 2011.

Třetím dnešním zásekem se stává švédská kapela DR.LIVING DEAD, která svým hudebním projevem, který balancuje na hraně thrashe a crossoveru, dává zapomenout na zvěsti o chladných seveřanech. Na kontě mají zatím dvě regulérní desky, ta druhá s názvem „Radioactive Intervention“ vyšla letos.

A na závěr ještě informace o prodeji vstupenek. Pokud na Vánoce hodláte potěšit své blízké vstupenkou na BA tak vězte, že v prodeji jsou nyní ve všech „kamenných předprodejích“ za cenu 1550,- Kč nebo online přes www.shindy.cz za 1600,- Kč. Pokud chcete vstupenku obdržet do Vánoc, je nutné objednat ji nejpozději do půlnoci 18.12. Tento deadline se týká pouze klasických vstupenek zaslaných poštou na dobírku a e-ticketů s platbou převodem na účet. E-tickety s online platbou kartou můžete objednávat i na Štědrý den.