Barvy léta 2012 –  na Jezeře v Poděbradech

 11. ročník hudební přehlídky Barvy léta se letos uskuteční

21. července 2012 v areálu Jezera Poděbrady.

Letošní dramaturgie je opravdu pestrá a dá se říci, že si zde každý najde to své. Brány areálu se otevřou v 11:00 a od 12:00 se zde představí plejáda českých a slovenských interpretů ve velmi pestrém složení:

CITYLIGHTS, FIVE O CLOCK TEA, SPS, DOCTOR P.P., AIRFARE, WOHNOUT, MŇAGA A ŽĎORP, VYPSANÁ FIXA, POLEMIC a každoroční stálice skupina TŘI SESTRY!.

 

Premiérově se nám na festivalu představí vítězové soutěží na www.bandzone.cz a www.rocknymburk.cz , na které se těšíme a rádi je v jejich prvních hudebních krocích podpoříme.

 

Během akce se mohou diváci občerstvit nejen koupáním v jezeře, ale též u nespočtu stánků s dobrým jídlem a pitím. V areálu bude také dětský koutek a další atrakce pro sportovní vyžití. Spolupořadatelem akce je Kulturní a informační centrum Poděbrady.

 

Oficiální web: www.barvyleta.cz

infotel: +420 731 587 787

 

Kromě ticketingových sítí:

 Ticketstream, Eventim, Ticketportál a Sazka Ticket

jsou předprodejní místa v Turistickém informačním centru Poděbrady či barech Johny a Plovárna na Jezeře bude možné zakoupit vstupenky tradičně v Hostinci Na Staré Kovárně – Kamenická 17, Praha 7 a  Na staré Sokolovně – Podolská 5, Praha 4.

 

Hlavním partnerem festivalu je:

Gambrinus

 Partneři:

STOCK Plzeň – Božkov, Party Led, Pejskar

 Mediální partneři:

TV Óčko, Rádio Kiss Delta, Rádio Beat, Regionální Deníky, Annonce, Bandzone.cz, Náš Region, ISIC, Soundwave, AdActive