O UFO se toho dá říci opravdu mnoho, jako o každé kapele, která působí na poli showbusinessu již více, jak 40 let. O takových kapelách se všeobecně ví, že mají za sebou spoustu těžkých období, ale také spousty úspěchů. Cesta UFO začala v Londýně v roce 1969. Už v průběhu 70´let si UFO vytvořili svůj vlastní, nezaměnitelný hudební styl, příjemně dotýkající se každého nervu posluchače a jejich dlouholetá tvorba se tak řadí ke zlatému fondu klasického rocku!  Na konci února letošního roku vydávají UFO své další album „Seven Deadly“ a vyráží na evropské turné! Jeden jediný koncert byl potvrzen také pro Českou Republiku, PRAHU, Rock Café – 26. 4. 2012! UFO se tak do ČR vrací po dlouhých 3 letech!

Můžeme se opět těšit na tradiční rockový večer okořeněný silnými kytarovými kouzly věhlasného Vinnie Moora pod taktovkou mistra Phila Mogga a jeho textů, které jsou velmi různorodé, někdy až výstředně vtipné, někdy jemně zkoumavé, ale i dojemné a hluboké.

Připravte se na nálet mírumilovné rockové kapely UFO! PRAHA, Rock Café – 26. 4. 2012 od 20:00 hod.

Vstupenky jsou k dostání u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580, 777 701 591, přes www.mastersofrock.cz na dobírku, v Masters Of  Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.