Deathcoroví SMASHED FACE (www.facebook.com/smashedface) a metalcoroví SCOUND (www.facebook.com/scound) se rozhodli spojit své síly v lednové víkendové koncertování po ČR v rámci NashGrowShop tour 2012. Na několika koncertech SF nahradí mladá parta NOOSTRAK kvůli vytíženosti nového kytaristy SMASHED FACE.

http://www.facebook.com/events/268176226555892/

SMASHED FACE [Vysočina – Czech Republic] – death metal / deathcore
http://bandzone.cz/smashedface
http://facebook.com/smashedface

SCOUND [Třinec – Czech Republic] – metalcore
http://bandzone.cz/scound
http://facebook.com/scound

NOOSTRAK [Havl.Brod – Czech Republic] – blackened deathcore
http://bandzone.cz/noostrak
http://facebook.com/noostrak

13.1.2012 – CZ – Havlíčkuv Brod, Grow Up club (Noostrak místo Smashed Face)
http://www.facebook.com/events/212006798885675/

14.1.2012 – CZ – Ledeč nad Sázavou (Noostrak místo Smashed Face)
http://www.facebook.com/events/346758795350057/

20.1.2012 – SK – Martn, FBC club
http://www.facebook.com/events/147346245367943/

21.1.2012 – SK – Žilina, Boonker club
http://www.facebook.com/events/311920625492671/

27.1.2012 – CZ – Třinec, Barrocko
http://www.facebook.com/events/270887562967476/

28.1.2012 – SK – Levice – KD Družba
http://www.facebook.com/events/233970869990777/

SMASHED FACE [Vysočina – Czech Republic] – death metal / deathcore
http://bandzone.cz/smashedface
http://facebook.com/smashedface
SMASHED FACE je death metalová kapela pocházející z Vysočiny. Za téměř deset let fungování vydala 3 řadové desky, 1 ep, 1 demo a bezpočet kompilací. Zúčastnila se pěti evropských tour a odehrála několik stovek koncertů. Svým neúnavným přístupem si vydobila neotřesitelnou pozici na CZ scéně a na tohle jméno slyší i v zahraničí.
Na začátku roku 2011 vychází dlouho očekávaná třetí deska s názvem „Misanthropocentric“ na labelech SHINDY prods. a RADIATION NOISE prods., o celosvětovou online distribuci se starají COSMOPOLITEAGE recs. Materiál byl nahrán v GRAPOW studios Rolanda Grapowa (kytarista MASTERPLAN, ex HELLOWEEN), o grafické zpracování se postarali KILLUSTRATIONS art a o fotoset NECRANIA photography. Deska vychazí jako masivní pěti-panelový digipack se dvěma booklety a je k dostání na adrese kapely a vydavatelstvích. Novinka byla podpořena hojným koncertováním a evropským tour na přelomu března a dubna po boku ruských EASE OF DISGUST.

SCOUND [Třinec – Czech Republic]
http://bandzone.cz/scound
http://facebook.com/scound
Kořeny třinecké metalcoreové úderky SCOUND sahají až do roku 2003, kdy na troskách kapely PIBLOKTO její dva bývalí členové MicL (vokál) a Grekos (bicí) spojili síly spolu s Kruspem (kytara), aby se snažili oživit tehdy skomírající HC/metalovou scénu na severní Moravě. Po delším období kdy kapela hledala svoji tvář, se Kruspe přesouvá na pozici manažera a na jeho místě zaujímá pevné místo talentovaný kytarista Vencas a dobrý kámoš kapely Mako se ujímá basy. SCOUND se následně vydává v létě roku 2005 do nahrávací ho studia GM recordings a natáčí 2-skladbové demo, které na lokální scéně vyvolává velký ohlas. SCOUND začíná nabírat první koncertní zkušenosti po celé ČR a během toho období kapelu neminou ani interní změny, které jsou nezbytné pro budoucí hudební směřování.
Koncem roku 2006 se kapela zavírá opět do studia GM recordings, kde pracuje pod taktovkou Martina Roženka (ADOR DORATH) na debutovém albu “No Second Chances”, které vychází v únoru roku 2007. SCOUND následně se svou živelnou show rozjíždí kolotoč koncertů po klubech a festivalech v ČR/SR/PL ve společnosti kapel jako BORN FROM PAIN (HOL), WITH PRIDE (HOL), LOCOMOTIVE, ACTION, X – CORE, SMASHED FACE a dalších. Téměř ihned po vydání alba začíná kapela pracovat na nových skladbách, jež jsou silně ovlivněny severskou metalovou vlnou a tvaruje si svůj osobitý styl, v němž se mísí vlivy švédského metalu a hardcoreové zběsilosti.
V následujícím období kapelu neminou další interní změny, hlavně na postu druhé kytary, aby ve druhé polovině roku 2009 vkročila do vlastního nahrávacího studia Easthill records a zde ve složení MicL (vokál), Vencas (kytara), Hanzek (kytara), Pishta (basa) a Grekos (bicí), začala pracovat na novém EP “At the Point of Death”. To vychází v únoru roku 2010 pod křídly Crystal productions a album sklízí pozitivní recenze na hudebních serverech v česku a polsku. Bohužel v téže době kapele dochází dech vlivem neustálých změn v sestavě a tak se po koncertě s americkou legendou BLEEDING THROUGH a THE FACELESS, rozhodne dát si načas pauzu.
Po ročním zimním spánku se ovšem SCOUND vrací mnohem silnější než kdy dřív a začíná pracovat na nových skladbách s českými texty pro druhou řadovou desku, jež je plánována na rok 2012 a do té doby plánuje další energické koncerty po celé české a slovenské republice.

NOOSTRAK [Havl.Brod – Czech Republic]
http://bandzone.cz/noostrak
http://facebook.com/noostrak
Počátky Noostrak se datují na rok 2002, kdy se dva ze současných členů (Michal Florian – kytara, Jarda Soukup – bicí, v roce 2002 jim bylo pouhých 9 let!) spolu se svým kamarádem Jakubem Pekařem (baskytara) rozhodli založit kapelu. V této sestavě hráli až do roku 2004, kdy se do kapely přidává současný kytarista Vítek Suchý. Rok poté opouští kapelu Jakub a nahrazuje ho Martin Krupauer. Kapela hraje v této sestavě až do roku 2009, kdy se Martin rozhodl věnovat pouze zpěvům a na postu basskytary ho nahradil Tomáš Novotný. V této formaci však kapela dlouho nevydrží, na konci roku 2010 kluky opouští kvůli vnitřním neshodám a osobním důvodům Martin i Tomáš. V kapela tedy zůstává jen nejstarší trojka Michal-Vítek-Jarda. Nedlouho potom, na začátku roku 2011, kapela našla další dva současné členy, basskytaristu Vaška Jaroše a zpěváka Luboše „Freda“ Kristka (zpěváka české deathcorové kapely Smashed Face). V této sestavě začíná vše od znovu a na jaře 2011 se vyráží vstříc hudebním fanouškům s kompletně novým repertoárem. Kapela začíná hodně koncertovat, nahrává desku (která vyjde na konci roku 2011) a odehrává své první evropské tour po boku ruských Sarah, Where Is My Tea