MASTERS OF ROCK 2012:

EDGUY (Ger) – šílený Joker opět zasahuje! Nová deska EDGUY „Age Of The Joker“ sklízí celosvětově ohromné úspěchy a nejinak je tomu na live koncertech, které EDGUY letos na podzim odjeli. Oba koncerty, pořádané agenturou Pragokoncert byly beznadějně vyprodány, a tak se populární vysmátý metalový Joker spolu s Tobi Sammetem a jeho smečkou vrátí, tentokrát na pódium Masters Of Rock 2012!
GOTTHARD (Swi) – před rokem ještě neuvěřitelné, se nyní stává realitou. Švýcarská hard-rocková legenda GOTTHARD je po tragické smrti Steve Lee zpět s novým zpěvákem! Smrt Steva Lee zasáhla celý svět, ale zbylí členové kapely GOTTHARD po čase našli ten nejlepší lék na bolest způsobenou touto nečekanou ztrátou, vzchopit se a pokračovat v úspěšném tažení hudebním světem dál! Konkurzu na nového zpěváka se zúčastnilo na 500 zpěváků z celého světa a tím nejlepším se stal domácí, švýcar Nic Meader. Jeho příchod do kapely byl, jakoby zapadl poslední chybějící kousek do puzzle kapely GOTTHARD. Nic a zbytek kapely si naprosto sedli jak hudebně, tak osobně a již nyní šťastně vzniká zbrusu nové hudební dítko znovuzrozené kapely! První ochutnávka zde. Celosvětový comeback hard-rockových miláčků GOTTHARD na Masters Of Rock 2012!
FIREWIND (Gre) – časy velkých kytarových mágů se zdají být pryč. Zůstává již jen několik málo vzácných exemplářů, kteří stále drží čest a slávu tohoto nástroje. Řek Gus G. je jedním z nich. Ne nadarmo si ho sám Ozzy Osbourne vybral na místo Zakka Wildea. Existuje vůbec větší vyznamenání pro kytaristu? Důvodem je prostě výjimečné kytarové umění, které Gus G. předvádí. Už od roku 2002 jeho kapela FIREWIND dodává dokonale vypilované a chytlavé melodie, které neztrácí nic na síle a dramatičnosti a jejich hity se směle řadí vedle toho nejlepšího od Dia, Scorpions či Stratovarius. Vydobyli si absolutně nedotknutelnou pozici na poli power metalu. Na jaře vydají novou desku, a v létě se pak poprvé představí na Masters Of Rock festivalu!
BLACK MAJESTY (Austrálie) – jedna z nejpopulárnějších australských heavy-metalových kapel se po 5 letech vrací na pódium Masters of Rock. Po úspěšné desce „In Your Honour“ (2010), která byla poctou všem věrným fanouškům, jsou nyní kluci ve studiu a pod taktovkou Rolanda Grapowa vzniká nová, jejich již pátá deska, která vyjde v květnu 2012 a bude představena na největších festivalech v Evropě, Masters Of Rock nevyjímaje!

METALFEST 2012:

FLESHGOD APOCALYPSE (Ita) – známá italská brutální symfonic death metalová horda letos vydala po svém debutu „Oracles“ (2009) a povedeném EP „Mafia“ (2010) novou desku „Agony“, a tu přijedou představit také na Metalfest 2012 do Plzně. Jejich unikátní image a technický death metal s orchestrálními prvky nás hodlají přivést do agónie.

Vstupenky na oba festivaly za super zaváděcí ceny, jsou k dostání POUZE u pořádající agentury Pragokoncert! Objednávejte zde!