A opět přišel čas otevřít posvátnou knihu Kalevala a odhalit tajemství vzniku světa spolu s nejlepší finskou melodic death metalovou bandou AMORPHIS. Kapela představuje světu svou zbrusu novou desku „The Beginning Of Times“ a hodlá si vás podmanit svými chytlavými, kouzelnými melodiemi, podtrženými dokonalým mixem death metalu, finského folku, jemného dotyku hranice prog metalu, se špetkou melancholie. Seskupení okolo charismatického frontmana Tomi Joutsena se po svém „comebackovém“ albu „Eclipse“ vrací na vrchol svého žánru, protože asi nikdo neumí svou silnou, emocemi nabitou hudbou vyprávět lépe, než tito Finové! Nenechte si ujít jejich nezapomenutelnou show! AMORPHIS zahrají v PRAZE, Retro Music Hall – 11. 1. 2012!

AMORHIS jsou součástí té hry zvané metal už víc než 20 let a stále dokážou svým melancholickým dark rock/metalem překvapit, potěšit a posunout se někam dál. „The Beginning of Time“ je jejich desátou studiovou deskou a Amorphis opět dokazují, že není žádná jiná kapela, která by uměla vyprávět tak úžasně, přirozeně, hluboce, emotivně, tak temně a přitom s využitím všech známých metalových heavy zvuků. Toto album je dokonalým soundtrackem jak vlahých letních večerů, tak přicházejícího podzimu a bílé zimy.
Hlavní postavou je finský mytologický hrdina Väinämöinen, jehož příběh mistrně převyprávěl Pekka Kainulainen. Produkci desky si kapela obstarala sama, vokály byly nahrány pod vedením Marco Hietaly (Nightwish, Tarot) v jeho domácím studiu v Kuopio. Deska vyšla v květnu 2011 a v červnu odstartovalo velké turné, v rámci něhož se AMORPHIS představili také na letošním Masters Of Rock festivalu, kde v nás svým dokonalým show zanechali nesmazatelné stopy.

Druhá část turné pokračuje na podzim a v zimě a my si můžeme AMORPHIS vychutnat znova 11. ledna 2012 v PRAZE, Retro Music Hall.

Vstupenky jsou k dostání jsou v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes web www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticket-art a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích!