Zpět do 80´let, zpět ke kořenům thrashmetalu! Letošní THRASHFEST, který se uskuteční 1. 12. 2011 v PRAZE, KC Vltavská od 18 hodin, vás vrátí v čase, do doby, kdy na metalovém poli vládl thrashmetal se svými fenomenálními vůdci. Vraťte se s námi do 80´let! Těžko byste hledali období, kdy v muzice řinčel kov více, kdy tento hrubý, rychlý a intenzivní zvuk ovládal celý hudební průmysl. Dech beroucí mistrovství  kovových muzikantů té doby je nesmrtlené a ani za ta léta ti nejlepší neztratili nic ze své autority, charismatu ani svých tvůrčích schopností.  Nyní si je můžete vychutnat naplno – v jednom dni, na jednom místě! Přišel čas oslavit sílu thrashmetalu!

 

Headlinerem festivalu bude legendární banda z vášnivé Brazílie – SEPULTURA! Tato slavná kapela se již neuvěřitelných 30 let řadí k nejvlivnějším a nejdůležitějším kapelám metalové historie. Svými dnes již absolutně kultovními deskami „Arise“ a zejména jednou z nejlepších metalových desek všech dob „Chaos A.D.“ se tato kapela stala nejvýraznějším průkopníkem metalu a thrashmetalu a prodala miliony desek! A pozor! SEPULTURA ani po 30 letech svého neúnavného působení na scéně neztrácí nic ze své síly a nadšení, což letos dokázala vydáním dalšího nového alba „Kairos“! Na THRASHFESTU bude Sepultura hrát skladby pouze z alb „Beneath the Remains“, „Arise“ a právě „Chaos A.D.“, takže žádný pravý metalový fanda si tohle rozhodně nenechá ujít! V roli druhého headlinera zde přivítáme neméně legendární  EXODUS (USA), kteří odehrají svá kultovní alba „Bonded By Blood“, Pleasure Of The Flesh“ a „Fabulous Disaster“ v plné délce!  DESTRUCTION (Ger) zahrají „Sentence of Death“ a „Infernal Overkill“ a američané HEATHEN se představí se svými skvosty „Breaking The Silence“ a „Victims of Deception“. A pozor, to není vše! Ještě jeden, zahajovací člen festivalu bude ještě oznámen!

 

Co dodat? Předprodej vstupenek byl zahájen!

 

Vstupenky je můžete objednávat ve všech obvyklých předprodejích, předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal a na webu www.mastersofrock.cz a tel. čísle 577 432 580, 224 235 267 a na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com  na dobírku.