plakát WAF

Jedna z nejživelnějších rakouských metalcore smeček bude k vidění již tuto sobotu ve východních Čechách!

Kapela , vyznačující-se energickou show v rakouských alpských krojích absolvuje svůj první a jediný letošní koncert v ČR v rámci zimního AGRESSIVE FESTU , který proběhne 15.listopadu na sále restaurace v Pohoří u Dobrušky.

TUXEDO nejsou na evropských metalových akcích žádnými nováčky a během svojí kariéry absolvovali koncerty kromě domovského Rakouska také např. v Německu , na Slovensku , ve Slovinsku, či v Belgii. Show kapely je založená především na propracované úderné rytmice zajištěné třemi sadami bicích nástrojů. To vše podpořené agresivními vokály , samply a doplňujícími-se kytarovými rify. Kapela vystoupí na WAF v roli headlinera ve společnosti dalších šesti
metalových part, které dotvoří line-up akce.

Sestava je jako každoročně pestrá a obsahuje většinu metalových žánrů. Kromě jmenovaných rakušanů tedy vystoupí havířovský thrashový ANTIGOD, hronovský hc/metalový INPAIN, pražské kapely WHITE LIGHT a SOUSTRAST, českokrumlovští ALL THE SECRETS INSIDE a z Polska dorazí death metaloví WARBELL.

Hudební produkce bude doplněna videoprojekcí , v jejímž rámci pořadatel uvede premiéru after movie z letošního letního AGRESSIVE MUSIC FESTU. To vše bude samozřejmě doplněno dobrým pivkem a domácí kuchyní pohořské restaurace.

PROGRAM:

17:00 – Warbell

18:00- White Light

19:00- Antigod

20:00- Dokument AMF 2014

20:45- All The Secrets Inside

21:45- Tuxedo

22:45- Soustrast

23:45- InPain