CDF2014

 

A to hned na několika frontách. V oblasti dramaturgie můžeme s radostí oznámit, že šestý ročník domácí metalové veselice má již kompletní line-up, do kterého přibyla poslední dvojice kapel a to black metalově zaměřených.

Tou první je další zahraniční host, konkrétně finští temní kosmologové ORANSSI PAZUZU, kteří u nás představí svoji aktuální a velmi pozitivně hodnocenou desku „Valonielu“. Tou druhou je domácí horda DESIRE FOR SORROW z Českých Budějovic, vítěz jubilejního pátého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre.

Celkem se tak můžete těšit na 31 kapel, a to jak na zahraniční hosty v čele s helénskými mystiky SEPTICFLESH a britským grindcorovým kultem LOCK UP, tak na kvalitní výběr z domácí metalové scény, což opět znamená žánrově pestré hudební menu, které je poprvé v historii festivalu rozprostřeno na ploše hned tří dnů!

Konkrétní harmonogram jednotlivých vystoupení najdete nyní na oficiálních stránkách festivalu, či na jeho FB profilu.

Co se dalších oblastí týče, na pořadu dne budou opět autogramiády obou headlinerů, a nebyl by to MetalGate Czech Death Fest pokud by chyběly pivní speciality partnerského pivovaru Primátor.

A když už jsme zmínili Primátor, nesmíme zapomenout na unikátní soutěž připravenou ve spolupráci právě s tímto pivovarem, ve které jde o lov soutěžních razítek na vybraných metalových koncertech v ČR, s tím, že kolik jich dokážete nasbírat, tolik piv zdarma na festivalu vyfasujete. Právě seznam akcí je nyní rovněž kompletní, což znamená, že než šestý ročník MetalGate Czech Death Fest vypukne, máte ještě sedm příležitostí rozšířit si svoji sbírku. Tak dobrý lov!

V plném proudu je rovněž festivalový předprodej. Současná emise vstupenek v ceně 600 Kč (22 Euro) je k dostání na MetalGate e-shop, v Tortharry shopu, v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketstream a na dalších vybraných místech.

Těšíme se na vás 12. až 14. června 2014 kde jinde než v malebném prostředí Autocampu Brodský v Červeném Kostelci!

www.czechdeathfest.cz

www.metalgate.cz

www.tortharry.com