citron

Kapela, která zaplnila na jaře tohoto roku sedm sálů, z nichž většinu vyprodala a svým oddaným příznivcům slíbila, že se ještě letos na pódia vrátí. CITRONFany Michalík, Jarda Bartoň, Jirka Šperl, Vašek Vlasák a Radim Pařízek – slib plní a po obrovském úspěchu oznamují druhou část svého úspěšného Radegast a Plni energie Tour 2013. Skupina na své podzimní šňůře navštíví města a místa, která v programu první části nebyla (teda až na domovskou Ostravu, jasna věc) a i tentokrát dá minimálně sedm koncertů v Čechách a na Moravě. V jejich průběhu opět kompletně odehraje své první dvě kultovní desky „Plni Energie“ (1986) a „Radegast“ (1987), ovšem nejen je.  Skupina na každém koncertě druhé části turné uspořádá autogramiádu a ke koupi nabídne obě legendární alba na CD. Pozor! Speciálním hostem, který zazpívá hity s touto rockovou legendou, bude opět zpěvačka TANJA. Jako předkapely se na turné představí i kytarová hvězda 80. a 90. let DANIEL KROB, kterého svět zná z ARAKAIN, KREYSON nebo FERAT a příjemná kytarovka z Brna TIBET. Vyperte si džísku a přijďte zakalit s muzikou, při níž každý omládne!

Program turné je následující:

14/09 – Nošovice – Radegast den

15/11 – Želeč u Tábora – Kulturní dům

16/11 – Ústí nad Orlicí – Kulturní dům

30/11 – Březolupy – Sportovní hala

04/12 – Ostrava – Garage

08/12 – Žďár nad Sázavou – Dům kultury

12/12 – Opava – KD Na Rybníčku

13/12 – Frýdek Místek – Klub Stoun

15/12 – Prostějov – Společenský dům

 

POZOR – zahajovací koncert v Nošovicích na Radegast dni má vstup zdarma a CITRON tam vystoupí bez speciálního hosta a předkapel, kteří je doprovázejí na zbylých štacích v listopadu a prosinci.

 

Předprodej vstupenek pro všechna města za super zaváděcí cenu 200,-Kč, platnou pouze do poloviny října, byl zahájen na webu www.mastersofrock.cz! Vstupenky budou k dostání i v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketpro od příštího pondělí, 16. září.