leták Pařát 52

Po pravidelné dvouměsíční periodě se Pařát vrací s pořadovým číslem 52 za nadále nekřesťanských 102 dukátů včetně poštovného. Poprvé jste si ho mohli pořídit o víkendu na festivalu MetalGate Czech Death Fest ve stánku PařátShopu, nyní rozesíláme klasicky poštou.

Titulní stranu a článek čísla tentokrát okupují deathmetaloví bohové IMMOLATION. Dostane se také mj. na SUMMONING, MISANTHROPE, GOD SEED, ORPHANED LAND,BRUTALITY, MY DYING BRIDE, INHUMATE, oslavíme 20 let Epidemie Records, 15 let festivalu Obscene Extreme, pozveme vás na metalový festival 70000 Tons of Metal, který se koná na jachtě plující po Karibiku, uctíme památku Jeffa Hannemana, připomeneme si, jaký otisk na tuzemské metalové scéně zanechala na přelomu 80. a 90. let kapela TERMINATOR, přiblížíme tetování metalových umělců atd.

Je toho fůra, proto mrkněte na www.paratmagazine.com do sekce „Aktuální číslo“, kde najdete kompletní obsah.

Součástí nového Pařátu je také debutové album severomoravské formace AWRIZIS „Final Hybridation“. Na stránkách nového Pařátu o ní najdete všechny podstatné informace. Ukázky skladeb si můžete poslechnout taktéž na webu Pařátu nebo na www.bandzone.cz/awrizis