web-new-MG-CDF2013

pátek 14. a v sobotu 15. června 2013 se uskuteční na již tradičním místě, tedy v Autocampu Brodský v Červeném Kostelci, jubilejní pátý ročník české metalové veselice MetalGate Czech Death Fest, jehož minulý ročník byl v anketě tvrděrockových publicistů Břitva 2012 oceněn třetím místem v kategorii Koncert roku!

Jak jste již mohli zaznamenat, festivalová dramaturgie má již oba své headlinery. Po nešťastném výpadku kapely Equilibrium se nám podařilo sehnat náhradu více než důstojnou a to konkrétně švýcarské black-industrial mágy SAMAEL, kterým bude patřit prime time prvního festivalového dne a kteří tak doplňují německou thrash metalovou legendu DESTRUCTION, která ovládne sobotní program.

Momentálně pracujeme na tom, aby, jak je již zvykem, proběhly na místě rovněž autogramiády s oběma headlinery.

Do festivalového line-upu dále přibyl vítěz čtvrtého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre, tedy liberecká rock-metalová kapela NOBODY KNOWS, na jejíž vystoupení se můžete těšit v rámci sobotního programu.

Tímto je tedy dramaturgie, čítající 30 kapel z domácí i světové metalové scény kompletní. Kromě již zmíněných se můžete těšit na Brazilce itSELF, Australany CAPTAIN CLEANOFF, či německé posly temnot CTULU. Z domácí scény pak na DEBUSTROL, ATARI TERROR, INSANII, TORTHARRY, LOCOMOTIVE, FDK, MINORITY SOUND, INGROWING nebo PANYCHIDU.

Sledujete-li festivalové stránky, případně FB profil MetalGate Czech Death Fest, jistě víte o komixové sérii mapující historii našeho festivalu. Tato se již rapidně blíží ke svému závěru, nicméně pokud se Vám zalíbila, tak vězte, že ji plánujeme vydat i v tištěné verzi ideálně tak, abyste si ji mohli koupit právě na pátém MG CDF ve stánku s festivalovým merchem!

Dále se můžete těšit na pohodové prostředí Campu Brodský a chybět nebudou ani pivní speciality od partnerského pivovaru Primátor.

Festivalový předprodej jede na plné obrátky. Momentálně si můžete zakoupit emisi vstupenek v ceně 590 Kč a to jak v Tortharry shopu, tak v MetalGate e-shopu, v předprodejních sítích Ticketstream a Ticketportal, a rovněž na vybraných místech osobně.

Pro další informace sledujte festivalové stránky www.czechdeathfest.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.metalgate.cz

www.tortharry.com