brutal

FIELDS OF THE NEPHILIM definitivně míří na Brutal Assault! Jedna z nejvlivnějších gothic/doom metalových kapel historie vloni musela zrušit své plánované vystoupení, ale již o rok později přicházejí s nápravou.
Formace sdružená kolem frontmana Carla McCoye je živoucí legendou daného žánru a nic na tom nezměnil ani její pětiletý rozpad v devadesátých letech. FIELDS OF THE NEPHILIM vloni potěšili svoje příznivce vydáním “live” CD s názvem “Ceremonies” a dle slov kapely již postupně pracují na materiálu k novému řadovému albu.

Němečtí WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER se před několika lety stali senzací svým šíleně geniálním mixem deathcoru a elektroniky. Tento původně recesistický projekt se během krátké doby stal plnohodnotnou formací, která má v tuto chvíli na kontě dvě řadové desky, jejich počet se již letos v létě rozšíří na číslo 3.

Jako třetí oznamujeme jméno pionýrů francouzské death/thrash metalové scény v podobě kapely LOUDBLAST. Kapela, jejíž vznik se váže do roku 1986, zažila své nejlepší časy v devadesátých letech, kdy patřila k největším franouzským představitelům tvrdé hudby a její význam na tamnější scénu není o nic menší ani v roce 2013.

Doposud potvrzené kapely: