pauraWEb

Po necelém roce se do Velkého Meziříčí vrací velmi oblíbená HC banda PAURA!!!!! Tentokrát v doprovodu formace z kalifornského San Francisca ALCATRAZ…Jako support z domácího prostředí vystoupí kmen Mawataki (etno-hardcore/Velké Meziříčí).

PAURA

(hardcore from Brazil)

ALCATRAZ

(hardcore from Kalifornie, USA)

MAWATAKI

(etno – hardcore Velké Meziříčí)

EUROPAEN TOUR 2013

Brazilská hardcorová legenda PAURA opět v České republice! V rámci turné po Evropě se představí 21.4. 2013 v Rock Depu ve Velkém Meziříčí. Společně s Paurou se na tour objeví z kalifornského San Francisca svižná hardcorová banda ALCATRAZ.

Začátky Paury sahají do roku 1995, kdy se dali dohromady 4 amigos. V té době ještě všichni hráli ve svých původních kapelách a skupina Paura pro ně byla jen „bokovka“. V roce 1996 vydali první CD, které zaznamenalo u fanoušků nečekaný úspěch. Ještě v tom samém roce rozhodli, že se kapela rozroste o druhého kytaristu. Od té doby vydali ještě dalších 5 CD: Reflex of Difference (1998), The Myth is Dead (2002), YOUKILLUSWEOVERCOME (2005), Reverse the flow (2007) a poslední novinkou je History bleeds.

Svůj vůbec první koncert v České republice odehrála Paura na RUDAFESTU, kde se amígos nesmírně líbilo a s pořadateli navázali úzké přátelské vztahy. Byl to rok 2010, kdy PAURA absolvovala svoji vůbec první návštěvu Evropy. Podle slov zpěváka Fabia chtěli kluci po letech účinkování na scéně absolvovat něco nového. Něco, co by jim přidalo novou krev do žil. A proto se rozhodli, že se podívají do Evropy. Nikdy však nemysleli na to, že se zde od té doby budou objevovat s pravidelnou frekvencí každým rokem.

Po loňské INTEGRITY IS NOT FOR SALE european summer tour 2012 se v kapele udála změna na postu basáka, kdy Danila Frantangela z rodinných důvodů (svatba a narození syna) vystřídal Rodolfo Duarte. Kapela absolvovala mnoho koncertů s nejvýznamnějšími světovými HC bandami (Agnostic Front, H2O, First Blood…) a hrála ve více než dvaceti zemích světa. Energická hardcorová muzika, lehce říznutá death metalem vás určitě nebude nudit!

O 10 let mladší čtyřčlenná HC formace Alcatraz pocházející z Kalifornie z USA vznikla v roce 2005. V závěsu za kapelami Set Your Goals a First Blood reprezentují těžký, svižný a energický hardcore ze San Francisca podobný kapelám Sworn Enemy nebo Terror.

Za dobu své existence absolvovala kapela nespočet koncertů s mnoha světovými HC legendami. Zahrála si po boku Terror, Madball, Comeback Kid, First Blood, All shall Perish… Po boku First Blood zahráli na tour v Japonsku, v Indonésii a také se objevili na tour a na mnoha festivalech v Evropě.

Jsme velice rádi, že se tato kapela taktéž ukáže v Rock Depu, protože to bude pekelnej mazec a všichni se máme na co těšit!

PAURA (HC from Brazil)

https://www.facebook.com/paura3rdworld

http://www.myspace.com/paura3rdworld

http://www.reverbnation.com/paura3rdworld

http://twitter.com/#!/paura3rdworld

http://www.diasdefuria.net/wp/2013/02/paura/

ALCATRAZ (HC from San Francisco, Kalifornie, USA)

https://www.facebook.com/AlcatrazHC

http://www.myspace.com/alcatraz

MAWATAKI (etno – hardcore Velké Meziříčí)

https://www.facebook.com/pages/Mawataki/60216836298

http://bandzone.cz/mawataki

ROCK DEPO

http://www.rockdepo.cz/?class=0

https://www.facebook.com/pages/Rock-Depo-Velké-Meziříčí/126560414046432