Brutal assault 23013

Brutal Assault 2013 loví velké ryby ve Švédsku. Po minulém oznámení In Flames dnes přinášíme jméno dalšího velikána v podobě kapely OPETH! Mikael Äkerfeldt a jeho družina se v josefovské pevnosti objeví po čtyřech letech, během nichž stihli vydat album „Heritage“ a absolvovat celosvětové turné, během něhož se také představili na vyprodaném koncertu v Praze. OPETH jsou po právu považováni za jednu z nejinspirativnějších kapel na scéně a proto je s napětím očekáváno připravované album, na kterém již kapela pracuje.

Podobně jako jsou OPETH modlou pro vyznavače progrese, tak jméno DYING FETUS vzbuzuje nadšení v řadách příznivců brutal death metalu. Americká kapela patří již od první poloviny devadesátých let k jeho naprosté špičce a ze svého vysokého standardu neslevuje ani v roce 2013.

Fanoušky DYING FETUS zároveň potěší jméno dnešní třetí novinky, kterou se stávají italští ANTROPOFAGUS. Rodáci z Janova vloni zpečetili svůj tři roky starý reunion vydáním skvělé desky s názvem „Architecture of Lust“.

Doposud potvrzené kapely: