Na vědomost se dává, že se již po sedmé otřese město Plzeň v základech. Opět nezůstane kámen na kameni a vše bude zničeno. Nejen death metalový festival DEADLY STORM IN BOŽKOV 7 se odehraje 23.3.2013 od 16:00hod již tradičně v Hospodě Pod Kopcem v Plzni Božkově. Všichni milovníci tvrdé muziky určitě ocení nejen skvělé vystupující kapely, ale i vynikající pivo a pohodové prostředí. Letos se můžete těšit na hudební smršť v podobě kapel:

Kill! Kill! Kill! jsou plzeňští vyznavači thrash – violence. Rozdrtí vaše sluchovody ve stylu Municipal Waste. Tato americko/česká kapela je proslulá tím, že na jejich koncertech nevydrží posluchači v klidu. Každý, kdo se jen kdy otřel o thrash metal, bude spokojen a mosh pit jest zaručen!
http://bandzone.cz/killkillkill#!/killkillkill

Že v Litoměřicích umí hrát death metal, ví dnes již asi každý. Keep on Rotting umí rozpoutat peklo nejen na pódiu. Neberou si žádné servítky, a pokud jste slabší povahy, doporučujeme použít špunty do uší. Pokud chcete zažít inferno, kapela vás určitě přesvědčí o síle death metalu.
http://bandzone.cz/keeponrotting#!/keeponrotting

Máte chuť na modernější pojetí metalu? Pak musíte vidět Alter In Mind. Plzeňská odpověď na SYSTEM OF A DOWN. Energie při jejich vystoupeních stříká na všechny strany. Spojení metalu a crossoveru je zárukou dynamického setu. Přijďte roztančit svá po zimě prokřehlá těla!
http://bandzone.cz/alterinmind

Brutally Deceased si své ostruhy vysloužili již jako předkapely slovutných spolků jako jsou DEMONICAL, INTERMENT, VADER nebo HYPNOS. Jsou zárukou toho, že odkaz švédského death metalu je stále živý. Jste milovníci starých GRAVE, DISMEMBER, ENTOMBED? Pak není co řešit! Kapela představí nejen písně i v zahraničí ceněného alba Dead Lovers Guide (2010), ale i songy z připravovaného splitka s Interment. Old school death metal nesmí nikdy zemřít!
http://bandzone.cz/brutallydeceased
https://cs-cz.facebook.com/brutallydeceased?group_id=0

GRIND! BLACK! GRIND! BLACK! Zástupci tohoto stylu Isacaarum z Českých Budějovic a jejich album Vaseline z roku 2011 jste již jistě slyšeli. Teď už jen zbývá si vyzkoušet, zda tyto romanticko-morbidní písně fungují i naživo. Kapela, která se rozhodla po vystoupeních od USA až po Českou republiku poctít svojí přítomností i Plzeň. Zvěsti o jejich vystoupeních s ANAAL NATHRAKH, BOLT THROWER, GOD DETHRONED apod. se vždy šířily mezi fanoušky jako epidemie. Ti, kdo je nenavštívili, bývali ostatními opovrhováni a uvrhováni v zapomnění. Jedna z nejoriginálnějších kapel české scény poctí svou účastí Plzeň!
http://bandzone.cz/isacaarum#!/isacaarum

Letos je pro vás připravena jedna novinka v podobě thrash metalových 1000 bombs. Zažijete premiéru kapely složené z členů TROLLECH, kteří si ji odbudou právě na našem festivalu. Asura (vokál, basa), Throllmas (kytara, vokál) a Sheafraidh (bicí) vám předvedou old school thrash metal ve stylu 80 let, kdy na scéně vládly kapely, jako SODOM, ASSASSIN, DESTRUCTION. Vytáhněte ze skříní svoje staré džísky, nechte si od manželek a kamarádek opravit nášivky a sejdeme se všichni pod pódiem na Wall of death! Jestli vám není cizí pořádný moshing, určitě budete spokojeni. THRASH TILL DEATH!

Hudební úderník LORD MORBIVOD představí svůj hornicko-historický projekt. Sfáráme spolu do hlubin země a necháme se unášet při tónech black metalu okořeněného elektronikou. War for War. Co dodat? Pojďme spolu pokořit letošní rekord v těžbě! Historicky PRVNÍ koncert tohoto uskupení si odbude svoji premiéru právě v Plzni na DEADLY STORM! Svět v podzemí je temný a jen opravdoví muži a ženy dokáží ocenit práci v dolech. Desky Věž smrti a Kovy odjinud mají určitě v diskografii všichni black metalisté. Zdař bůh!
http://warforwar.com/
http://bandzone.cz/warforwar#!/warforwar
https://www.facebook.com/warforwar

KREV, SMRT A DEATH´N´ROLL! Debauchery z Německa jsou připraveni otřást Plzní. Nikdo neví, zda jsou živí nebo nemrtví. Zombie žíznící po krvi. Jejich šílené show jsou zpestřeny krásnými ženami, ke kterým není radno se přibližovat. Tyto „Blood bitch“ skvěle doplňují brutální a zároveň říznou muziku těchto death metalistů. Proslavené jsou i jejich „smrtící“ cover verze slavných rockových skupin. Kapela přináší zkázu již od roku 2000 a jejich vystoupení bývají nedílnou součástí evropských festivalů. Určitě zazní i songy z jejich zatím posledního alba Germany´s next death metal. Death´n ´roll!
http://www.debauchery.de/
https://www.facebook.com/Debaucherykills

Když se řekne v Evropě death metal a Česká republika, hned každého napadne právě Pandemia. Legenda, která projela se svým vystoupením půl světa. Bývají častým hostem v Německu, ale mají na svém kontě i DVD ze šňůry v Jižní a Střední Americe. Přes deset tisíc prodaných nosičů, přes 500 odehraných koncertů, dva videoklipy. Jeden z vývozních artiklů českého metalu. Zatím poslední album Feet of Anger z roku 2009 sklízelo samé pozitivní ohlasy. Kapela, která má na kontě koncert nejen s legendami jako VADER a KRABATHOR, ale dokonce předskakovala samotným DEATH.
http://www.pandemia.cz/
https://www.facebook.com/pages/PANDEMIA-/333136402563

DEADLY STORM IN BOŽKOV 7 si za dobu své existence získal respekt na undergroundové metalové scéně. Každý příznivec extrémní muziky si přijde jako vždy na své. Přijďte s námi zažít do Božkova další smrtící bouři! Sejdeme se pod pódiem!

VEŠKERÉ VSTUPENKY JSOU SLOSOVATELNÉ A MŮŽETE VYHRÁT VSTUP NA CZECH DEATH FEST, BASINFIREFEST A BRUTAL ASSAULT!
Vstupné: 250,- kč

info:
http://bandzone.cz/akce/293675
http://www.facebook.com/events/572517419441821/

Hospoda Pod Kopcem:
http://www.pilsnerpubs.cz/hostince/pod-kopcem.html

Ubytování:http://www.penziony.cz/ubytovani/plzen/