Máme pro vás první  zprávy, týkající se nového alba metalové  kapely SEBASTIEN!

Druhé CD ponese název „DARK CHAMBERS OF DÉJA VU“! Nahrávání začne 11. února 2013 v Grapow Studios (SK), opět pod producentskou taktovkou ROLANDA GRAPOWA (MASTERPLAN, EX-HELLOWEEN)!!!

Všechny texty jsou již napsány. Stejně jako na albu „Tears of White Roses“ je i nyní jejich autorem nenapodobitelný textař a přítel kapely, JAN PETRIČKO! Obal + kompletní nový design vytváří slovenský DIS-ART DESIGN!

Na konci roku 2012 opustil skupinu bubeník Radek Rain – SEBASTIEN mu přeje hodně štěstí a úspěchů v jeho budoucím životě i kariéře… Nyní vám však můžeme hrdě oznámit, že jsme pro nahrávání našli více, než odpovídající náhradu! MARTIN „MARTHUS“ ŠKAROUPKA (CRADLE OF FILTH, MASTERPLAN, INNER FEAR) nahraje album s námi!!!

Sledujte naše webové stránky a profily, další zajímavé informace budou již brzy následovat… Zatím se můžete podívat na naše video z oficiálního MASTERS OF ROCK DVD 2012. Skladbu „Dorian“ s námi zazpívali tři speciální hosté: APOLLO PAPATHANASIO (FIREWIND), ROLAND GRAPOW (MASTERPLAN, EX-HELLOWEEN) a KATIE JOANNE (SIREN’S CRY).