Root: 25 Years In Hell

Brno, Melodka

21. 12. 2012 | 19:30

CENA: 150 / 199 Kč

PLUS: Asgard, Rockotéka Kill The Night!

Je to tak, temná bestie Root se dožila 25 let! Přijďte s námi oslavit tyto nádherné narozeniny. Oslava se koná v den konce světa a jak lépe chcete oslavit poslední den svého života než tím, že jej strávite s kapelou Root? Uslyšíte a uvidíte opravdu historické sestavy Root a různé hosty, jejichž seznam dopředu neprozradíme. 

Root
Root je původce druhé vlny black-metalových kapel, následujících po kapelách Venom a Bathory. Dnes je Root jedním z nejuznávanějších metalových těles z České republiky. Root dodnes vydal 8 alb, 4 videoklipy, živé album 2 DVD. Objevuje se také na nespočtu kompilací a jiných hudebních nosičích. Za sebou má stovky koncertů doma v ČR, ale také v Norsku, Švédsku, Portugalsku, Německu, Rakousku, Holandsku, Belgii, Francii, Anglii, Švýcarsku, Kanadě… Objevil se na jednom pódiu s velkým množstvím zvučných jmen světové metalové scény (Moonspell, Anathema, Cradle of Filth, Apocalyptica, Mercyful Fate, King Diamond, Behemoth, Testament, Napalm Death, Sodom… a mnoha dalšími).

Root na BandZone 

 

Asgard

Black-metalová stálice brněnské scény. Na kontě mají Asgard tři plnohodnotná alba, poslední nazvané „Zlověstné časy“ vyšlo v roce 2010.

Asgard na BandZone

 

Rockotéka Kill The Night! začíná ve 23:00, od 22:30 vstup zdarma.

Předprodej probíhá v brněnských prodejnách Lumbers a RedBlack.

Tato událost na FaceBooku