26. ledna vydá Pařát na double LP „Time Ruins Also Beauty“ od Dissolving Of Prodigy. Bude se jednat o gatefold, klasicky černé vinyly, ručně číslovaná edice v nákladu pouze 250 ks. Na straně D bude jako bonus demo BIGOTRY z roku 1993 „Step To The Grave“ (DOP se v začátcích jmenovali právě BIGOTRY), akorát bez „In Memory“. Ta však samozřejmě bude přímo součástí alba „Time Ruins…“, akorát se zvukem z roku 1997. Skladby neprojdou re-masteringem; bude se jednat o původní verzi.

Provedení bude opravdu luxusní. Cenu této limitky jsme se snažili udržet na co nejnižší úrovni. Bude činit 450,-, pro předplatitele Pařátu pouze 400,-

V případě zájmu si jeden exemplář klidně rezervujte již nyní. Není nutné nic platit předem. Navíc pokud přijedete do Ostravy na poslední a speciální koncert DOP, samozřejmě nebudete platit poštovné  a můžete si vinyl nechat podepsat na památku od všech členů na zadní stranu, kde na to bude speciálně určené místo.

Křest vinylu se uskuteční 26.ledna v Ostravě, na jediném koncertě, kde vystoupí sestava z období „Time Ruins…“ (Fusaty, Hadgi, Pichloč, Xeňa…), aby se vrátila o 15 let zpět. Tento večer bude také unikátní v tom, že DOP po 20 letech uzavřou svojí koncertní kapitolu. Na cestu do Valhally je doprovodí DeadKillers, Galadriel, Assessor, Gallileous a Praselizer.

Určitě se dostavte, ať je to derniéra jak se patří. Snad vylezlou všichni jezevci a pamětníci ze svých děr. My si raději bereme v práci volno až do středy. Předplatitelé Pařátu budou mít zvýhodněné vstupné pouze 100,-

K vinylové edici DOP bude Pařát dělat také merchandise (pánská trika, dámská trika, mikiny). Pokud budete chtít mít informace z první ruky, klikněte na níže uvedený odkaz pro událost na facebooku, kam budeme postupně dávat náhledy a všechny další informace.

http://www.facebook.com/mag.parat#!/events/472876952734924/