Hudební festival Benátská noc opět na scéně!
Limitovaná edice vstupenek na 21. ročník za 990,-Kč právě v předprodeji.

Včera 1.11. začal prodej limitované edice vstupenek na 21. ročník hudebního festivalu Benátská noc. Do prodeje, ostatně jako každým rokem, jde pouze dva tisíce vstupenek za 990,-Kč na celý program festivalu. Vstupenky jsou k dispozici po omezený čas v předprodejní síti Ticketportal.

Letošní jubilejní dvacátý ročník festivalu proběhl ve zbrusu novém areálu Vesec u Liberce. Zátěžovou zkoušku složil na výbornou a tak ročník příští chystají organizátoři opět na stejné místo v termínu  26. – 28. 7. 2013. Ke změně místa konání Benátské noci dodává Pavel Mikez, ředitel festivalu: „ Jsem velmi rád, že se všechno podařilo. S ohlasů víme, že areál se osvědčil nejen návštěvníkům, ale i vystupujícím umělcům. Zatěžkávací zkouškou funkčnost areálu také prošla, vždyť sobotní koncert, i přes nepěkné počasí, navštívilo na 240000 diváků. Všichni zde měli určitě větší pohodlí a lepší komfort služeb. Věřím, že jsme si udrželi stálé a pravidelné návštěvníky a že se nám podařilo oslovit i další, kteří příští rok zase znovu přijedou. Už teď se na ně těšíme.“

Těšit se tradičně můžete na výběr nejlepších kapel ze současné české a slovenské populární scény, chybět rozhodně nebudou ani reprezentanti světové pop music.

Více info o festivalu: http://www.benatskanoc.cz/

Prozatím potvrzené kapely:

Alkehol

BSP

Citron

David Deyl

Desmod /SK/

Harlej

Iné kafé /SK/

Metalinda /SK/

Marek Ztracený

Memphis

Monkey Business

Peter bič project /SK/

Walda Gang