Tradičně po 2 měsících se zjevuje nové číslo Pařátu. Kompletní obsah najdete na www.paratmagazine.com

Součástí Pařátu je tentokrát nové album SCENERY. Pokud jste si mysleli, že jejich předchozí nahrávky byly poslechově složité a těžko zařaditelné, tak to jste ještě neslyšeli „Mental Confusion“! Uvnitř Pařátu také najdete vše o SCENERY, o jejich dávné kapele SECTION BRAIN, vydáte se po stopách „dommové bašty na severní Moravě v 90. letech“, přiblížíme vím porevoluční metalové nadšení v Československu. Startuje vyčerpávající seriál o Asmodeus, pokračuje seriál o Brutal Assaultu, HEAVING EARTH vás seznámí s tím, jak se dostat na dlouhé euro tour s IMMOLATION a MARDUK. Přidají mnoho zajímavých historek ze zákulisí. Nahlédnete do tajemného světa DRUDKH, dlouze jsme si povídali se zakladatelem NOKTURNAL MORTUM, s TIAMAT, ENSLAVED, OBSCENITY, DORDEDUH a mnohými dalšími.

Do nového kabátu se převlékla nejen titulní strana, ale i část grafiky uvnitř Pařátu!

To vše za klasicky nehorázných 99 Kč včetně poštovného.

Pařát funguje úplně jinak než všechna další média. U Pařátu dokonce ani není nutné nic hradit předem, stejně tak u objednávek CD,LP nebo merchu ze shopu.

Budeme rádi, pokud pro vás Pařát nebude jen časopisem na jedno přečtení. Snažíme se, aby byl studnou nadčasových informací napříč tvrděmetalovým děním a historií. To vše v líbivé grafice a bonusovými dárky za lidovou cenu! My tím vším totiž žijeme a stejné nadšence rádi přivítáme na jedné palubě!