V pondělí 22.října se v brněnském underground klubu č.1 Brooklynu uskuteční další díl Antitrend Party. V pořadí již třicáté osmé (!!!) pokračování nám nabídne velmi kvalitní squadru kapel. Pojďme se tedy podívat, co nám pořadatel Reef přichystal za lahůdky.

PSYCHOFAGIST (Itálie)
K nám do Brna po roce opět zavítají v rámci  PERFE PSYCHO BEAUTY TOUR. Za léta existence si kapela vydobyla pozici jedné z   nejprogresivnějších kapel na poli extrémní hudby. Hudba těchto Italů odkazuje na nonkonformní tahouny žánru jako MESHUGGAH, BEHOLD THE ARCTOPUS či PSYOPUS. Můžeme se tedy těšit na pořádnou porci šílených grindových riffů spolu s jazzovými prvky a lámanou rytmikou. Pokud jste se s tvorbou těchto šílenců ještě nesetkali, doporučuji Vám poslechnout desku „It secondo tragico“ z roku 2009. Zde se sami přesvědčíte o experimentátorském a roztodivně kompozičním talentu těchto taliánů. Na tour budou propagovat nové split CD (spolu s ANTIGAMA), které jim vyšlo u Subordinate Productions.

PERFECITIZEN (ČR – Praha)
Kapela kolem sick drummera Jardy Haže povstala z popela rozpadnuvších se ALIENATION MENTAL. V jejich případě se jedná o moderně pojatý neo-death/grind se spoustou dalších vlivů. O proti původní tvorbě výše zmíněné legendy hoši přidali na rychlosti a technice. Jejich 3-skladbové promo způsobilo v loňském roce na domácí scéně značný rozruch a sklidilo zasloužené ovace. V současné době by PERFECITIZEN pracují na první dlouhohrající desce. Nutno dodat, že v kapele za mikrofonem působí jistý pan MRTVOLA, bývalý zpěvák ze známé brněnské úderky MINCING FURY.

BEAUTIFUL CAFILLERY  (ČR – Žatec)
BxCx se prezentují brutálním deathcorem pohybujícím se převážně v pomalejším tempu s těžkotonážními breakdowny. Především ty působí spolu s výborným frázováním frontmana Sadila naprosto devastujícím dojmem. Borci fungují na scéně již takřka 10 let a mají zkušenosti i z dalších grup, jako jsou MACHINERY nebo SINN FEIN. Jedno pódium sdíleli i s takovými veličinami jako jsou HATEBREED či BLEEDING THROUGH. Poslední dlouhohrající deska z roku 2010 „It´s your life, it´s your death“  byla kladně přijata jak kritikou, tak fanoušky.

PASSION OF THE TRUTH (ČR – Brno)
P.O.T.T. jsou novým jménem na extrémní scéně. Styl by se dal definovat jako moderně pojatý deathcore odkazující na kapely jako ROSE FUNERAL nebo CHELSEA GRIN ovšem se svojskými prvky. V kapele působí zpěvák brněnských grinderů SPINELESS FUCKERS. Pro kapelu se bude jednat o první živé vystoupení, takže je přijďte podpořit v hojném počtu J

Brány klubu se pro veřejnost otevřou v 19h a první tóny extrémní hudby zazní o půl hodiny později. Vstupenky za příznivých 99,- Kč budou k dispozici pouze na místě.