Ve čtyřměsíčním odstupu se v Pohoří na Rychnovsku bude konat 17. Listopadu 2012 zimní verze metalového festivalu Agressive Music Fest pod názvem Winter Agressive Fest 2012. Celá akce proběhne ve stejném duchu jako letní modifikace festivalu, tj. složení účastníků je sestaveno z kapel, které lze potkat na pódiích českých klubů a jako tahouni jsou pozváni dva leadeři večera.

Festival nabídne komornější, téměř klubovou atmosféru, neboť je situován do spíše menšího sálu vesnické restaurace v Pohoří přímo naproti letnímu areálu. Sestavu tvoří celkem šest kapel z celé ČR . Jako headlineři akce tedy vystoupí chebská deathmetalová legenda PANDEMIA, thrashery určitě potěší účast pražského ASSESSORU, který byl též účastníkem letošního letního AMF.
Dalšími účinkujícími jsou opavští alternativně metaloví INSANE, výborná metalcore hrající parta DESPERATE TIMES z Hlinska, hronovští melodičtí INPAIN a crossoveroví MORTUARY z Přelouče.

Tímto je tedy postaráno o program. Tato akce je postavena na přízni svých fans, kterým kromě celovečerní pařby hodlá nabídnout i něco navíc. Jde především o limitovanou stokusovou edici vstupenek na AGRESSIVE MUSIC FEST 2013 a to za velmi zajímavou cenu. Dále zde bude zahájen prodej nové kolekce merchandise již zmíněného nadcházejícího ročníku AMF. K tomu je připraven dárek ke každé vstupence v podobě velkého nástěnného kalendáře s festivalovou tématikou.

Taktéž je třeba zmínit samotné místo konání – Restauraci „U Jedničky“ v Pohoří , vyhlášenou svojí výbornou domácí kuchyní , která bude samozřejmě fanouškům k dispozici..

Vstupné:

do 18:30 hod – 150 Kč

od 18:30hod – 180 Kč

Bližší Info na www.agressivemusicfest.eu v sekci WINTER AGRESSIVE FEST.