EVERYDAY APOCALYPSE TOUR 2012 probíhá za podpory agentury Alfedus music a přináší spojení dvou zemí a dvou podobných metalových žánrů METAL-POWER a PROGRESSIVE METAL. Dvě spřízněné kapely PORTA INFERI a česko-slovenští PERSONAL SIGNET spolu vystoupí na jednom podiu v rámci podzimní šňůry a svým fanouškům nabídnou neuvěřitelnou smršť energického metalu.

Obě party se spolu již setkaly na prknech největšího českého rockového festivalu Masters of Rock 2012. Nyní však došlo k navázání další spolupráce a tyto kapely, které se skvěle doplňují, vyráží za svými příznivci do klubů a chystají ďábelskou show.

Metalový PORTA INFERI nejsou žádní začátečníci. Na hudební scéně působí od roku 2006. Svou inspiraci nasbírali u kapel jako jsou němečtí EDGUY či američtí KAMELOT, nicméně jejich tvorba je okořeněna jistou dávkou progrese a gotické atmosféry. Skladby jsou říznuté melancholií s výraznými klávesovými prvky.

PERSONAL SIGNET fungují už od roku 2003 a své příznivce zásobují skladbami s pořádnou dávkou progressive metalu, avšak s melodickým zpěvem. Svou inspiraci získávají rovněž na německé i americké metalové scéně, ale instrumentální exhibici si jedou po svém v mezích únosnosti a mohou se pochlubit svou technickou kvalitou.

Společné tour odstartuje začátkem října ve Valašském Meziříčí, poté navštíví dalších 14 klubů v následujících městech po celé České republice.