Přijďte s námi přivítat podzim do pražského Chapeau Rouge dne 21.9.2012. Škoda, že nám to nevyšlo na 23.9.2012, ale i tak si to pořádně užijeme, protože kapely jsou úplně perfektní a je tedy z čeho si vybrat!

Pořádající pražská banda Repulsed si na společná prkna přizvala kapely, jež hrají velice kvalitní muziku, kterou ocení nejeden fanoušek metalové hudby.

 Repulsed vám nandají tvrdší kalibr metalu a představí Vám pár nových věcí, o kterých ještě dosti uslyšíte! http://bandzone.cz/repulse

Tato partička má za sebou EP Blinded (2011), které je zdarma ke stažení na odkazu https://rapidshare.com/files/2048914051/Repulse_-_Blinded__EP_2011_.rar.

Jako doprovod se nám mimo jiné představí skvělá deathmetalová formace Deathstar z Mostu, jejichž hudba mě nepřestává bavit ani po několikanásobném poslechu! Pro poslech mrkněte na odkaz: http://bandzone.cz/deathstar.

Dalšími vystupujícími jsou brněnští Corposant, kteří vždy zaujmou publikum svou velice moderní a říznou hudbou. Kluci mají vše perfektně sladěné a propočítané, čemuž taktéž přispívá skladba 54453526134, což je vlastně takový matematický vzorec. A jaký?? Mrkněte na http://bandzone.cz/corposant.

Tito pánové taktéž nedávno zveřejnili klip ke skladbě Payments to life. Super práce hoši! Ochutnat můžete zde: http://www.youtube.com/watch?v=Ghkkx_uhldI

Pokud Vám to nestačí, nabídneme Vám ještě další pecky. Jednou z nich je kapela taktéž z Prahy. Perfektní deat-core v podání 7sins of surviving Vás správně rozproudí do již rozjetého mejdanu.

Večer však odstartuje velice mladá kapela z Mladé Boleslavi, která nese název Six ways to die. Pánové Vám naservírují metalcore v té nejsyrovější podobě, jak ho máme všichni rádi! http://bandzone.cz/sixwaistodie

Přijďte se pobavit a zároveň podpořit českou klubovou scénu. Bude pro Vás připravena spousta zajímavé muziky, můžete si zakoupit nějaká CD, trika, prostě můžete podpořit kapely ve svém dalším účinkování na metalové scéně tím, že sami sobě nebo svým přátelům uděláte radost!

A to je k nezaplacení! 🙂

Těšíme se na Vás 21.9.2012 v Chapeau Rouge (Jakubská 2, Praha 1)