ZÁVĚR OPEN AIR SEZÓNY

 Tři sestry

pokřtí pivo rocku „Tři sestry“

7.9.2012 Praha Vestec – spolu se skupinou Tři sestry vystoupí skupina E!E a Doctor P.P., začátek od 18 hodin. Pro nedočkavé se brány k sesterskému pivu otevřou již v 17 hodin.

 

Ano, jedná se opravdu o ojedinělý koncert, na kterém proběhnou hned dvě zajímavosti, které nikde jinde letos nezažijete.

První z nich je oficiální slavnostní křest piva „Tři sestry“, které bude k dostání u všech občerstvovacích stánků. Jedná se o kvasnicovou jedenáctku neobyčejné síly a chuti! Inu, Pivo rocku!

 

Druhá akce se týká oblečení samotných Tří sester. Jak jistě každý ví, tak se letos všichni členové skupiny oblékli při vystoupeních do pestrobarevných a unikátních převleků. Letní Tři sestry Gambrinus tour už mají za sebou a tak se rozhodli uspořádat charitativní dražby svých výrazných kostýmů. Každý týden vám od 30.7.2012 nabídneme jednu aukci, ve které můžete získat řádně obnošený „outfit“ svého oblíbence! Následně získané peníze budou vloženy do dobročinného fondu Tři sestry pomáhají zřízeného u Nadace VIA a poté přidány na provoz Babyboxu v nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově.

Slavnostní vyhlášení připadne na závěrečný koncert Open Air sezóny 7.9.2012 v rámci koncertu Tři sester v Praze – Vestci, kam budou výherci pozváni a budou našimi čestnými VIP hosty.

Tak vzhůru do napínavého přihazování!

Zúčastnit aukce se můžete na: http://aukce.trisestry.cz/

Aukce budou vždy po jednom týdnu s ukončením k následujícímu pondělí, kromě poslední Fanánkovi aukce, která bude ukončena 7.9.2012 přímo v den koncertu ve Vestci!

Každý kostým má svou historii a nápad, více k jednotlivým kostýmům se dozvíte na www.trisestry.cz či http://aukce.trisestry.cz