26. ledna příštího roku Pařát v Ostravě oslaví své další narozeniny, ale tato párty zároveň bude i smuteční hostinou. Po 20 letech se totiž završí koncertní existence doomové legendy DISSOLVING OF PRODIGY. Ta se po roce a půl nečinnosti opět objeví na pódiu, ovšem dle slov frontmana Fusateho to bude definitivně naposledy, neboť nadešel čas předat žezlo mladší generaci. Přijďte kapelu doprovodit na „loučení se světem pozemským“.
Tento večer však bude mimořádný i kvůli křtu legendární nahrávky „Time Ruins Also Beauty“, která se po 15 letech pod Pařátem dočká také svého vinylového vydání. Bude se jednat o double vinyl s bonusy. Díky této události na vás čeká půlhodinový set sestavy DISSOLVING OF PRODIGY z roku 1997. Společně na jednom pódiu opět stanou Fusaty, Hadgi, Xeňa, Pichloč a hosté.

Hudebně se s „Dissolvingama“ přijdou rozloučit Assessor, Everlasting Dark a další. Součástí večera také bude rozsáhlá videoprojekce, bohatá tombola atd.

Věříme, že v sobotu 26. ledna si čas uděláte a přijedete třeba z druhého konce republiky, protože podobná událost už se nikdy nebude opakovat.

Bližší informace budeme postupně doplňovat.

Pařát magazine & Productions

Klášterec nad Orlicí 196

56182

e-mail:  redakce@paratmagazine.com

web:  www.paratmagazine.com

tel. 774967229