Další várka kapel pro druhou ALFEDUS Music Stage festivalu Masters Of Rock 2012 je potvrzena! Letos se vám zde představí také tyto kapely:
METROPOLIS (SK) – přední rock-metalová banda ze Slovenska, držitelé ceny Aurel (slovenská grammy) za nejlepší Hard´n´Heavy album. Kapela vám představí své nové album „Hazard“.
PORTA INFERI – power-metal z Nového Jičína s aktulní deskou „Another World“.
TRISTANA (SK) – známá a velmi ambiciózní alternativně metalová kapela z Povážské Bystrice. Slovenský support slavným Scorpions na jejich Farewell Tour v roce 2011. Nalaďte se na ně – zde jejich zbrusu nový, debutový videoklip.
HAND GRENADE – mladá, nadějná rock-metalová banda z Písecka. V jejich hudbě najdete hned několik hudebních vlivů od rocku přes hardrock, heavy-metal až k thrash metalu.
BLAMAGE – thrash-metalová kapela z Českých Budějovic – poctivá dávka energického thrashe a la Arakain a představení aktuální desky „Valkýra“, která byla natočena v populárním studiu mistra Rolanda Grapowa.
Vstupenky na festival, za super cenu, platnou do konce dubna, jsou k dostání ve všech obvyklých předrodejích, objednávat na dobírku můžete i zde.