DYMYTRY (CZ) – známá a čím dál víc populárnější česko-ruská banda z Prahy, která sama sebe označuje jako průkopníky a vlajkonoše moderního hudebního stylu psy-core. Nekompromisní kytarová smršť doplněná sugestivním zpěvem, stejně jako predátorské masky z dílny Národního Divadla, ve kterých DYMYTRY hrají, to vše z nich dělá atraktivní a opravdu nevšední kapelu, která se úspěšně prezentuje na těch největších pódiích nejen v ČR, ale i v zahraničí. Mládí má zelenou, a metalové dravé mládí zvláště! Budou mít i letos kotel na Metalfestu v PLZNI?

SEVEN (CZ) – česká progresivně hard´n´heavy metalová kapela SEVEN existuje od začátku roku 1996. V témže roce vydala čistě instrumentální debut „Blue Angels“. Úplně od začátku třímá otěže souboru pěvně talentovaný kytarista Honza Kirk Běhunek, firemní hráč Ibanez a Laney. Cesta kapely na největší, nejen tuzemská pódia nebyla lehká, ale kapela se postupně velmi výrazně a úspěšně vypracovala až na vrchol české metalové scény. Jejich zatím poslední deska „Freedom Call“ vyšla loni u slavného a největšího evropského metalového vydavatelství Nuclear Blast. Své na tom udělaly hudební kontakty a známosti s hvězdami oboru jako jsou Doro Pesch či kytarový mág Victor Smolski, který se stal i producentem této jejich poslední a velmi úspěšné desky. Sympatičtí SEVEN také letos zavítají na Metalfestu do PLZNĚ!

WARHAWK (CZ) – mladá, talentovaná power-metalová naděje z Českých Budějovic se dvěma půvabnými ženami v sestavě. Jedna pevně třímá mikrofon, druhá baskytaru a dohromady se svými mužskými kolegy vytváří originální a velmi energický metalový gejzír. Nejnovější skladby z desky „Depth Of Your Soul“ zazní také na Metalfestu v PLZNI.

Vstupenky ještě stále za super cenu, platnou už jen do konce března, jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávat můžete i zde.