Díky spolupráci s Českými drahami můžete jet na Basinfirefest se slevou 50 % !!!

České dráhy a Basinfirefest připravily speciální tarifní nabídku Vlak + Basinfirefest 2012. Ta se bude vztahovat na všechny zpáteční jízdenky zakoupené z kteréhokoli místa v ČR do stanice Nezvěstice s datem nástupu jízdy 28. 6. – 1. 7. 2012. Při nákupu zaplatí cestující jízdné pouze za jednu cestu. Aby mohl cestovat zpět zdarma, bude zapotřebí jízdenku v místě konání festivalu opatřit razítkem. To návštěvníci získají na pokladně festivalu. Pokud nebude pro cestu zpět jízdenka orazítkována, nebude nárok na slevu uznán a cestující zaplatí za cestu zpět jízdné, na které prokáže nárok. Slevu není možné sčítat s jinými slevami. Jízdenku lze koupit až dva měsíce předem (tj. nejdříve dne 29. 4.). Posledním dnem prodeje bude 30. červen.
1. Člověk, který chce jet na Basinfirefest vlakem, přijde kdykoliv od 29. 4. ke kterékoli pokladně ČD a sdělí, že chce jízdenku Vlak+Basinfirefest ze svojí nástupní stanice do Plzně nebo do Nezvěstic. Do jiné cílové stanice jízdenku se slevou vydat nelze.
2. U pokladny obdrží jízdenku na cestu tam i na cestu zpět, ale zaplatí pouze za jednu cestu, tedy polovinu obyčejného jízdného.
3. Velkou výhodou této akce je prodloužená platnost zpáteční jízdenky: platí totiž až do 1. 7., ať je zakoupena 28. 6. nebo 1. 7. (samozřejmě ji mohou využít i ti, kteří míří na Basinfirefest jen na jeden či dva dny)
4. Aby byla jízdenka akceptována průvodčím při cestě zpět z festivalu, musí si ji návštěvník nechat na festivalu orazítkovat (jinými slovy potvrdit, že slevu opravdu využil k cestě na Basinfirefest) – místo pro razítkování bude  na pokladně festivalu. Kdo tak neučiní, zaplatí za cestu zpět plné jízdné.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         5. Sleva na jízdenky je platná do stanic Plzeň a Nezvěstice. U těchto stanic bude přistaven autobus(y). Jízdní řád je v přípravě a bude zveřejněn 1.4.2012.