Přípravy druhého ročníku festivalu AGRESSIVE MUSIC FEST , který  proběhne 21.7.  v letním areálu ve východočeském Pohoří (okres Rychnov n. K.) jsou v plném proudu!

Po uzavření soupisky vystupujících hudebních skupin se může festival pochlubit hned několika zvučnými jmény a
rozšířením soupisky z deseti na jedenáct účinkujících.

K festivalovému line-up patří samozřejmě kromě známých tahounů také skupiny z řad méně známých  , regionálních. Vzhledem k vysokému zájmu o hraní na festivalu nebylo lehké vybrat z velkého množství nabídek. Při výběru jsme brali ohled na žánrové
složení festivalu , kvalitu , přístup a vstřícnost kapely , atd.

Na festivalu tedy vystoupí : DESOLATED – náchodská kapela  hrající velmi tvrdý hardcore s elektronickými prvky – žádný nováček na východočeské hudební scéně. DARK ANGELS – kapela z Českých Budějovic  , produkující kvalitní gothic metal v čele se zpěvačkou Evou Markvartovou. TREDIS HARM ANY – další z kapel reprezentujících Náchodsko , skupina hrající v tříčlenné sestavě hutný death metal. DARK DISHARMONY – parta muzikantů z okolí Týniště nad Orlicí , hrající styl křížící gothic-doom-death , to vše okořeněné dobovými kostýmy a texty plnými druidů , temnoty a středověku. UNBORN – pražská smečka na velmivysoké úrovni , v jejichž thrash/death metalové smršti lze najít jak tvrdost , tak i velmi příjemnou melodiku. OLD – vítěz ankety o nej- kapelu ročníku 2011 , čistokrevný thrash z Karviné.

Nyní se již pomalu dostáváme k headlinerům festivalu a opět je z čeho vybírat:

ASSESSOR-opravdová thrashmetalová klasika , pražská legendární kapela , která svojí deskou Invaze nastartovala v devadesátých letech éru tvrdých hudebních počinů. TORTHARRY – jedna z nejdéle působících kapel na české death metalové scéně z Hronova ,slavící letos dvacet let od svého vzniku. ATARI TERROR – pražská crossoverová banda , která dobyla nejen první ročník českého sonisphere festivalu , ale zahrála si i v Nashvile v USA jako vítěz soutěže Jack Daniel´s Talent Scouting 2007.  MILOŠ MEIER –  bubeník kapel Michala Pavlíčka , Kamila Střihavky , Dymytry a jiných. Miloš předvede na festivalu své umění představením svého projektu DRUMMING SYNDROME , ve jeho koncertní verzi. DYMYTRY – Pražská psy-core parta , která si zakládá na image ve strašidelných maskách a jejíž vystoupení jsou spojena se skvělými výkony nejen kytaristy J.Urbana mladšího , syna kytaristy a zakladatele Arakainu , ale především výbornou celkovou show a nadšeným publikem.

Celkově lze tedy říct , že sestava pro AMF 2012 by měla uspokojit fanoušky většiny odnoží metalu. Festival doufáme proběhne ve stejném duchu ,jako ten poslední , tj. v klidu , pohodě a přátelské atmosféře všech zúčastněných. I nadále chceme zajistit co nejtěsnější kontakt fanoušků s kapelami , pivo bez front , stanovačku přímo v areálu s dohledem na stage, zkrátka výborně strávenou sobotu ve společnosti výborné hudby a výborných lidí…