SCHIZOFÓN fest vol. 10
——————–

31. leden 2012 od 19:00 do 23:00
Rock Depo Velké Meziříčí
Novosady 36,  59401 Velke Mezirici, Czech Republic
http://www.facebook.com/events/201453626600176/

MY AUTUMN – Petrohrad (Rusko) | technický deathcore
www.myspace.com/ myautumnmetal

Tahle pětice pocházející z matičky Rusi (konkrétně z Petrohradu) vám připraví maximálně intenzivní zážitek. Nelidský chropot vycházející snad ze samotného středu země, kulometné bicí, kytary předvádějící kromě intenzivního drcení ve stylu válcovny plechu jedoucí na plný výkon i řadu náročných technických kreací. Maximálně světové pódiová prezentace včetně populárních „krabů“ a triček s véčkovým výstřihem… Na tohle všechno se můžete těšit v Depu.

Není co dodat, snad jen fakt, že společná vystoupení se současnými tahouny scény jakými bezpochyby jsou Despised Icon (RIP!), Carnifex, Bleeding Through, The Dillinger Escape Plan, Parkway Drive, Bring Me The Horizon nebo War From A Harlots Mouth mluví sama za sebe. Stejně tak není třeba tyhle zabijáky jakkoliv představovat těm z vás, kteří navštívili dvakrát Schizofón fest – viděli jste sami na vlastní oči a z toho důvodu se pro velký úspěch My Autumn do Velmezu po téměř dvou letech vrací silnější a ničivější než kdy dřív! Podívejte se sami na jejich čerstvý videoklip k novému singlu „Desire“ a neříkejte že jsem vás nevaroval :).

http://www.youtube.com/ watch?v=WywKauGRCf4

BEFORE TODAY COLLAPSE (Itálie) | metal hardcore
http://www.myspace.com/ btcollapse
http://www.facebook.com/ BeforeTodayCollapses

A MILLION WAYS (Itálie) | metal hardcore
http://www.myspace.com/ amillionwaysband

SMASHED FACE – Vysočina/Brno | death/deathcore
www.bandzone.cz/ smashedface

Těšit se můžete téměř výhradně na nové věci z aktuální desky „Misanthropocentric“, kterou kapela pokřtila na dubnovém sedmém volume festivalu a kterou si můžete pořídit v maximálně precizně zpracovaném digipacku se dvěma booklety a grafikou, na kterou by i za oceánem koukali s otevřenou pusou. Půjde navíc o první mezříčský koncert, na kterém se v roli kytaristy představí Alex ze spřízněných slovenských deathmetalistů GOD DEFAMER.

Ten s kapelou absolvuje všechny koncerty až do té doby, kdy Smashed Face najdou pevnou náhradu za původního kytaristu Patrika. Vysoce technická a nátlaková hudba z pódia vzdouvá vlnu, před kterou není úniku – takoví jsou Smashed Face naživo.

(tisková zpráva vypůjčena od krále tiskovek Vipera :D)

CORPOSANT – Brno | core fussion
www.bandzone.cz/corposant

Hlavním programem jejich setu bude EP „My Hard Reborn“ (nástupce prvního bezejmenného dema – dodnes k poslechu na  www.myspace.com/ buttermetal – a EP „Mussacra“ z roku 2008), které si jako čas a místo vzniku zapsalo srpen 2011 a prověřené lipovské Studio Šopa, vystoupení téhle stále mladé, přesto již dostatečně zkušené jihomoravská pětice, jejíž kvalita stoupá hudebně i koncertně strmě vzhůru. Z původně téměř nu-metalové kapely se v nové tvorbě stává moderní hybrid beroucí tu z deathu, tu z metalcore, tu z deathcore a pokukující i po současném djentu.

info:
+420 776 192 783 / icq: 384-833-343 / schizmo@seznam.cz