Svátek české a slovenské populární hudby a jejích skvělých  fanoušků – Festival Votvírák – se uskuteční jako každoročně v měsíci červnu, tentokrát od 15. do 17.6. 2012.

Na třech žánrových pódiích vystoupí celá plejáda špičkových českých a slovenských rockových, popových a hip hopových seskupení, zbytek noci mohou vytrvalci strávit rovněž ve víru hudby v non stop zóně. Ve zde připravených barech a party stanech totiž pojedeme až do rána.

Krom vlastního hudebního programu jistě přispěje ke spokojenosti návštěvníků Festivalu i  různorodý doprovodný program. Lidé se budou moci pobavit např. v  adrenalinovém campu nebo v herní zóně. Svou prezentaci spojenou s nabídkou další zábavy poskytují rovněž vybraní partneři festivalu. Přímo u hlavního vstupu do areálu celé akce budou stejně jako v předchozích letech nepřehlédnutelné pouťové atrakce.

Velkým lákadlem pro návštěvníky festivalu je každoročně možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, a to s obrovskou slevou  ve výši 80 %. Velké množství vstupenek bude připraveno také letos ve zvláštní prodejně vedle hlavní stage v areálu Festivalu.

Vstupenky na Festival Votvírák ve zvýhodněné vánoční limitované sérii bude možné zakoupit již za pouhých 100 Kč v předprodeji pouze v prosinci. Pro více informací sledujte www.votvirak.cz.