Jubilejním dvacátým ročníkem se v Třinci na Borku uzavře letitá historie jednoho z největších a zároveň nejstarších festivalů u nás Noci plné hvězd! 29.6. a 30.6.2012 pořadatelé zavzpomínají na pestrý vývoj festivalu, na jeho začátky, vzestupy i pády a tomu bude odpovídat i celková dramaturgie, která přinese program nejen pro pravověrné rockery, ale i pro celou řadu dalších hudebních fanoušků.

Rozloučení s festivalem bude velkolepé už i proto, že pátek bude patřit výhradně megakoncertu Jaromíra Nohavici, který si na hlavní scénu pozve celou řadu hostů ať již Tomáše Kluse, skupinu Doga, Legendy se vrací nebo Jiřího Schmitzera a spoustu dalších. Půjde o zcela výjimečnou událost a jediné letní vystoupení ostravského barda na takovémto festivalu.

Sobota pak bude ve znamení řady kapel od mladých: Mandrage, Rybičky 48, Koblížci! přes No Name a Horkýže Slíže až po rockovou klasiku Kreyson, Citron, Arakain.

Druhá scéna bude patřit rockové produkci Rádia Čas Rock a jeho novinkám i klasice. Poprvé po několika letech budou moci rockeři opět stanovat přímo v areálu a to v místech bývalé žluté scény.

Startovací cena vstupenek je 450 Kč, která potrvá až do února. Hromadné slevy letos nebudou. Případné dotazy rádi zodpovíme v diskusi a věříme, že se přijdete s Nocí pořádně rozloučit!

zatím potvrzení učinkující:

Jaromír Nohavica a přátelé

ARAKAIN
CITRON
CRYSTAL VIPER (pl)
DOGA
DYMYTRY
HORKÝŽE SLÍŽE
TOMÁŠ KLUS
KOBLÍŽC!
MARKÉTA KONVIČKOVÁ
KREYSON
LEGENDY SE VRACÍ
MANDRAGE
NO NAME
RYBIČKY 48
JIŘÍ SCHMITZER
ŠKWOR
JAROSLAV UHLÍŘ
VISACÍ ZÁMEK