Demencia Mortalis vás zve na první dvojkoncert z volného cyklu akcí „Night Of The Forgotten International II“, na kterém se kromě pořádající Demencie představí kapely Illuminata (Rakousko) a Everlasting Dark (Olomouc).

Illuminata je vycházející hvězda rakouského gothic metalu. Šestičlenná kapela z Grazu přiveze do České republiky novou desku „A World So Cold“, jež nabízí skvělý mix bombastických symfonických partů a melodického metalu s precizním ženským vokálem. Jejich vystoupení rozhodně stojí za shlédnutí í díky faktu, že rovnou polovinu kapely tvoří dámy.

Na českých pódiích je doprovodí moravská kapela Everlasting Dark, která si za téměř patnáct let své existence vydobyla silnou pozici coby náladotvorná kapela, jejíž svébytný styl nelze jednoznačně škatulkovat. Kombinace snivého ženského zpěvu a havraního řevu vás rozhodně nenechá chladnými!

Pořádající Demencia Mortalis je s počtem osmi členů malým metalovým orchestrem, balancující na pomezí několika světů – gothic metalu, doom metalu a protináboženského náboje černého kovu. Atmosférou přetékající vystoupení slibují zážitek pro široké spektrum posluchačů.

První českou zastávku společného turné těchto tří kapel bude hostit po dlouhá léta domovský klub Demencie Mortalis, lovosický klub Gambrinus, a to 9. prosince 2011. Akci otevře jako speciální host z popela povstalá kapela Dimension Labyrinth z Litoměřic, která do návštěvníků nasype drtivou black-metalovou palbu okořeněnou dávkou temné melodiky.

Druhou zastávku pak přivítá pražský klub Modrá Vopice, kde se 10. prosince představí jako hosté kapela RAW, jež se stále více prosazuje především na středočeských pódiích, a mladá vlašimská kapela The Yours, která otevře večerní program sebevědomým mixem metalu a vážné hudby.

 

Night Of The Forgotten International II

Demencia Mortalis, Everlasting Dark, Illuminata

09/12/2011 –Gambrinus Klub, Lovosice, support Dimension Labyrinth

10/12/2011 – Modrá Vopice, Praha, support RAW, The Yours

Vstupné na obě akce je 100Kč

Kontakt: admin@demenciamortalis.com

 

http://bandzone.cz/demenciamortalis

http://bandzone.cz/everlastingdark

http://bandzone.cz/illuminata

 

Facebookový profil události:

https://www.facebook.com/event.php?eid=190271981038313