Patříte mezi fandy rockmetalu? Máte rádi zábavu? Nebo prostě hledáte rádio, u kterého se nebudete nudit? Pokud ano, tak čtěte dál, protože tohle vás bude zajímat.

V pondělí 3. 10. 2011 se totiž spustí Trash radio, česko-slovenské internetové rádio, které nemá obdoby. Důvodů proč tomu tak je, je hned několik. T(é)R(ko) totiž není jen rádio. Je to i komunita lidí, kteří spolu mohou komunikovat skrz kecárnu a probírat tak zrovna to, co se děje v éteru a mnohem víc. Další vyjímečností rádia je fakt, že jeho moderátoři jsou normální pracující čí školou povinní lidé, kteří po šichtě usednou za mikrofon, aby moderovali jen pro vás. Navíc nejsou spoutáni žadnými pravidly ohledně toho, co se v éteru smí a nesmí říkat. A tak se stává, že se vysílání zvrtne v relace jako „Chlast session“ apod. Na druhou stranu budete moct slyšet i obvyklé relace jako „Písničky na přání“, „Novinky z hudebního světa “ či „Počasí“.

O T(é)R(ku) by se toho nechalo namluvit opravdu hodně. Nejlepší obrázek si však uděláte, když si rádio sami poslechnete. Sledujte proto odpočet na www.trashradio.cz a nenechte si ujít první vysílání.