V kapele Aleše Brichty dochází od poloviny září k zásadní změně. Z důvodů především nesouladu v některých otázkách na současné i budoucí fungování skupiny se Aleš Brichta, jak už možná víte, rozhodl sestavit zcela novou kapelu. Zde vám krátce představujeme její složení:

DJORDJE „GEORGE“ ERIČ – KYTARA (38 let. Srbský kytarista žijící už osmnáct let v České republice. Zabýval se především producentskou a zvukařskou prací (Kabát, Doga, Arakain – Metalmorfoza atd.). Mimo různých projektů a práce studiového hráče pomáhal v poslední době skupině Embassy)

NIKOLA „NIKY“ KANDOUSSI – KYTARA (18 let. Po tatínkovi, bývalém kytaristovi kapel jako Atomic či Hever, původem z Maroka. Hostovala kupříkladu v hradecké dívčí kapele K2)

HONZA „SANTY“ SANTORCL – BASKYTARA (31 let. Jediný ryzí tuzemec v nové sestavě. Naposledy působil ve skupině Egotrip)

JARKA „JESSIE“ ČERVEŇÁKOVÁ – BICÍ (31 let. Slovenka z Košic, žijící v Praze, provdaná za vůdčí osobnost kapely Designed By Death kytaristu Honzu Červeňáka a bubnující tamtéž)

Premiérové vystoupení by se mělo odehrát 16.9. v Plzni na společném koncertě se skupinou Tublatanka. Natáčení nového řadového alba je pak plánováno na leden a únor příštího roku.