PRAHA, Klub Vagon zažije 1. 10. 2011 velkou koncentraci krásy v kombinaci s půvaby symfonického, power a gothic metalu na jednom místě! OUT OF THE DARK FESTIVAL Tour 2011! Své umění a zejména novinová alba zde představí kapely TRISTANIA (Nor), XANDRIA (Ger), VAN CANTO (Ger), SERENITY (Aut) a AMBERIAN DAWN (Fin). Turné startuje 30.9. v Německu a na své trase navštíví 8 zemí Evropy. PRAHA, klub Vagon bude hned druhou zastávkou tohoto jedinečného turné!

 

TRISTANIA dnes již patří mezi nejznámější představitele norského gothic metalu. Jejich nová deska „Rubicon“ je považována ohromující, dechberoucí, dokonalý krok přes rubikon času. Německá XANDRIA se proslavila svojí nevšední a velmi zdařilou kombinací symphonic metalu s elektronickými elementy, ale pozadu rozhodně nestojí ani kolegové VAN CANTO, kteří se zcela originálně vykašlali na nějaké nástroje a celé své hudební umění, žánrově spadající do ranku melodického metalu, prezentují pouze svými hlasy. Pouze pro dosažení dynamiky a dokonalého přiblížení metalu doplnili svou bandu o bicí. Rakouská symfonic-metalová banda SERENITY letos vydala novou, svoji v pořadí již 4 desku „Death & Legacy“ a nahrazují v line-upu putovního festivalu OUT OF THE DARK kapelu REVAMP, která musela své účinkování ze zdravotních důvodů zrušit. Kapela SERENITY nejsou na metalovém poli žádnými nováčky a k potvrzeným kapelám festivalu se náramně hodí. Nechte se obejmout jejich melodiemi, které nenechají chladným žádného, ani toho nejnáročnějšího hudebního odborníka. AMBERIAN DAWN také u nás nejsou žádnými nováčky. Tentokrát přijíždí nabiti drtivou silou, tryskající z nového alba „End Of Eden“.

 

Celé turné startuje 30.9. v Německu a na své trase navštíví 8 zemí Evropy. PRAHA, klub Vagon bude hned druhou zastávkou tohoto jedinečného turné!

 

Vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal a na webu www.mastersofrock.cz a tel. čísle 577 432 580, 224 235 267 a na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com  na dobírku.