A už je to tady zase….12.-13.8.2011 se festival Keltská noc již popáté chystá do Harrachova! Vše nasvědčuje tomu, že se pod mamutím skokanským můstkem dobře zabydlel, město Harrachov se stalo oficiálním partnerem festivalu s nejlepším výhledem a nejvyšší nadmořskou výškou v ČR!

 

POZOR!!!

Již ve čtvrtek 11.8.2011 večírek na uvítanou s místními kapelami.

Stanové městečko přímo u areálu je ZADARMO!!!

Hlavní pořadatel Pavel Martinek dodává: „Máme velkou radost, že si náš festival během čtyř ročníků tady v Harrachově vybudoval zájem místních obyvatel, potažmo radnice a chtějí, aby se u nich konal i nadále.“

 

Letos bude festival zaměřen více na domácí scénu ale i přesto nebudou chybět hvězdy z Velké Británie, Slovenska a Polska.

V pátek12.8.2011 ve 12:00 festival zahájí Krkonošská Dechovka a dále se na podium vystřídají: VYPSANÁ FIXA, WOHNOUT, STO ZVÍŘAT, FERBEN LEHRE/PL/, N.V.Ú., TOTÁLNÍ NASAZENÍ, GUITAR GANGSTERS/UK/, SKAMPARARAS/PL/, VOLANT, DELINDOWS/PL/, KOUHOUT PLAŠÍ SMRT, DERATIZÉŘI

V sobotu 13.8.2011 již od 10:30 se začnou na podiu postupně objevovat: V.NECKÁŘ a BACILY, ANNA K., E!E, MŇÁGA A ŽĎORP, ZÁVIŠ, KARPINA/SK/, LENIWIEC/PL/, DOCTOR P.P., NAVIGATORS, S.P.S., BENJAMING BAND, M.Z.H., PARAGRAF 219, DE BILL HEADS a fináleM sobotního večera se již tradičně postará veselá „domácí“ parta Tři sestry.

 

Tak přijďte pobejt a pobavit se!!!

Generální partner: Drive Production

 

Hlavní partner: PLHA Design

 

Oficiální pivo festivalu: Gambrinus

 

Oficiální ubytovatel festivalu: Orea Hotels

 

Catering partner: STOCK Plzeň Božkov

 

Patneři: Nadace BESIP, Polygrafické stroje, Ben Car, CDF, Tibetská medicína EPAM, Shop69.cz, Klasický Areál Harrachov,o.p.s.

 

Mediální partneři: Rádio Beat, TV Óčko, Rádio Černá Hora, Rádio RCL, Genus TV, Okolohradce, Regionální Deníky, Bandzone.cz, Deník Metro, Rádio Černá Hora, Annonce, RCL Liberec

 

Webová spolupráce: www.metalshop.cz, www.mafitel.com , www.mediaHill.cz, www.helpband.cz, www.magazinpecka.cz

Vstupenky v předprodejních sítích:

TICKETSTREAM, EVENTIM, TICKETPORTAL

Nejlevnější vstupenky v Hostinec Na staré Kovárně – Kamenická 17, P7, Hostinec  Na staré Sokolovně – Podolská 5

Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER. Na tyto koncerty si můžete z pohodlí vašeho domova vytisknout E-Ticket.

Více informací o možnostech předprodeje vstupenek na www.ticketstream.cz

www.keltskanoc.cz

infotel: +420 731 587 787