Holandská kapela WITHIN TEMPTATION vyvolala po celém světě svou novou deskou „The Unforgiving“ ohromnou vlnu zájmu a nadšení a nejinak je tomu i v České Republice! Jediná, exklusivní česká zastávka této bandy, plánovaná na 21.10. do KC Vltavská v PRAZE je půl roku před koncertem beznadějně vyprodána! Pro ohromný zájem fanoušků se tady koncert WITHIN TEMPTATION, stejně jako již v 8 dalších zemích, přesouvá do větších prostor – v PRAZE, do malé sportovní haly na Výstavišti!  

 

Jak jistě všichni víte, zpěvačka kapely Sharon Den Adel čeká děťátko, a tak se plánované jarní turné k nové desce, které bylo bez české zastávky, přesunulo na podzim tohoto roku tam již Česká Republika naštěstí nechybí!  Nová deska, nazvaná „The Unforgiving“ je již jejich pátou deskou. Jde o koncepční desku postavenou na comicsech Stevena O´Connella, takže v podání kapely Within Temptation zažijeme opět něco zcela nového a neotřelého.

 

Poznačte si do kalendářů  – Jediná, exklusivní česká zastávka podzimního turné k nové desce kapely WITHIN TEMPTATION – PRAHA, Malá sportovní hala – 21. října 2011, 20:00!

 

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes web www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticket-art a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích!