Rockerky K2 pokřtily v pořadí 2. studiové album, které vyšlo u firmy EMI 18.6.2012.
Křest druhého CD Rockerek K2 proběhl 18. září 2012 v Paláci Akropolis.
Speciální koncert pro zvané hosty i pro fanoušky odstartoval Standa Rubáš z radia Beat (mediální partner) uvedením předkapely Mother´s Angels.
S touto rockovou partičkou KáDvojky nachystaly společné turné po českých klubech „K2 & Mother´s Angels – Odejdeš v Pyžamu tour 2012“.

Kmotři Petr Janda (v jehož studiu Propast se CD natáčelo, mixovalo a masterovalo v období leden–duben 2012 pod vedením Petra Kovandy), Škwoři, Lukáš Chromek (producent desky) a Libor Lisý (zástupce vydavatelské firmy EMI) pokřtili stylově růžovým šampaňským. Singlovou písní je totiž song Růžová, k němuž holky natočily videoklip s Honzou Míkou (www.filmofon.cz) ve studiu Pokrok (15.000 stažení za 3 měsíce na youTube).

Na podium se kromě holek v harleyáckých outfitech blejsknul také nový model mašiny Harley – Davidson Dyna Super Glide® Custom.
Specialitkou a pro holky velkou ctí bylo společné hraní s Petrem Jandou, který s holkama vystřihl Jasnou zprávu.
Fanoušky přivedl do varu závěrečný přídavek, který holky zpestřily „videoklipovými oblečky“ tzn. minišatičkama z klipu Růžová.
Koncert zakončily směskou hitů svých oblíbenců AC/DC, Deep Purple, J.Jett, Steppenwolf…
Bujará oslava s fanouškama, kteří vytvořili úžasnou atmosféru, skončila až v ranních hodinách v barových prostorách paláce Akropolis.